Rozpoczęcie pracy z Asus Gigax 1124

Jeśli chcesz rozpocząć pracę z routerem ASUS Gigax 1124, musisz najpierw zapoznać się z instrukcją obsługi. Kiedy już ją przeczytasz, można przystąpić do podłączania sprzętu i ustawienia sieci. Przede wszystkim trzeba podłączyć router do źródła zasilania, następnie do komputera lub innego urządzenia sieciowego, a następnie do modemu. Następnie należy ustawić parametry sieci, takie jak nazwa sieci (SSID), hasło sieciowe, ustawienia bezpieczeństwa i adres IP. Po wykonaniu tych czynności możesz zacząć korzystać z sieci za pomocą ASUS Gigax 1124.

Ostatnia aktualizacja: Rozpoczęcie pracy z Asus Gigax 1124

FAQ

[Router bezprzewodowy] Tryby pracy routerów ASUS

Routery ASUS obsługują kilka trybów pracy w celu spełnienia różnych wymagań klientów. (Sprawdź specyfikację swojego routera na stronie ASUS, aby dowiedzieć się, w które z trybów wyposażone jest twoje urządzenie)

1. Tryb routera bezprzewodowego (domyślny): w przypadku tego trybu urządzenie łączy się z internetem za pomocą PPPoE, DHCP, PPTP, L2TP lub Statyczny IP i udostępnia sieć bezprzewodową dla klientów LAN oraz urządzeń. W trybie tym NAT, firewall oraz serwer DHCP są włączone domyślnie. UPnP i Dynamiczny DNS są wspierane dla SOHO oraz użytkowników domowych. Wybierz ten tryb pracy jeżeli chcesz stworzyć sieć bezprzewodową i nie używasz innych przewodowych/bezprzewodowych routerów. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje. 

2. Tryb punktu dostępowego (AP): W trybie punktu dostępowego router łączy się z posiadanym już bezprzewodowym routerem poprzez kabel Ethernet aby rozszerzyć zasięg oraz pokrycie sygnałem bezprzewodowym dodatkowych klientów sieci. W trybie tym funkcje firewall, IP sharing, oraz NAT są domyślnie wyłączoneKliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje. 

3. Tryb Repeatera: W trybie repeatear, RT-AC68R bezprzewodowo łączy się z istniejącą już siecią bezprzewodową aby rozszerzyć zasięg oraz pokrycie sygnału. W trybie tym funkcje firewall, IP sharing, oraz NAT są wyłączoneKliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje.

4. Media Bridge: Router może zostać skonfigurowany w trybie Media Bridge. Tryb Media Bridge zapewnia najszybsze dostępne połączenie 802. 11ac Wi-Fi dla wielu urządzeń multimedialnych jednocześnie. Aby skonfigurować tryb Media Bridge, potrzebujesz dwóch routerów: Jednego skonfigurowanego jako stacja multimedialna oraz innego skonfigurowanego jako router. Skonfiguruj jeden z routerów jako router podstawowy oraz drugi jako 802. 11ac Media Bridge aby zapewnić jednoczesne połączenie łączności Wi-Fi 802. 11ac dla urządzeń multimedialnych takich jak komputery, Smart TV, konsole, DVR, odtwarzacze multimedialne via kabel Ethernet. W trybie Media Bridge, tylko bezprzewodowe urządzenia mogą połączyć się do Parent-AP. Urządzenia klienckie muszą zostać połaćzone z Media Bridge za pomocą kabla sieciowego. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5. Węzeł AiMesh: Router można ustawić jako węzeł sieci AiMesh w celu rozszerzenia zasięgu sieci WiFi istniejącego routera AiMesh.

 1. Fabryczne zresetowanie routera pozwoli na dołączenie go do istniejącej sieci AiMesh.
 2. Aby dodać węzeł sieci AiMesh, przejdź do strony ustawień AiMesh istniejącego routera. Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje

Jak pobrać (program narzędziowy / oprogramowanie układowe)?

Najnowsze sterowniki, oprogramowanie, oprogramowanie układowe i instrukcje obsługi można pobrać z Centrum Pobierania ASUS.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat Centrum Pobierania ASUS, zapoznaj się z zasobami zamieszczonymi pod tym odnośnikiem.

 • KategoriaUstawienie/ Użytkowanie Windows
 • TypProduct Knowledge

Czy informacja okazała się przydatna?

YesNo

 • Above information might be partly or entirely quoted from exterior websites or sources. please refer to the information based on the source that we noted. Please directly contact or inquire the sources if there is any further question and note that ASUS is neither relevant nor responsible for its content/service
 • This information may not suitable for all the products from the same category/series. Some of the screen shots and operations could be different from the software versions.
 • ASUS provides the above information for reference only. If you have any questions about the content, please contact the above product vendor directly. Please note that ASUS is not responsible for the content or service provided by the above product vendor.

Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia Asus GigaX 1124 Przelacznik? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem Asus GigaX 1124 Przelacznik pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących Asus GigaX 1124 Przelacznik, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do Asus GigaX 1124 Przelacznik.

Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia Asus GigaX 1124 Przelacznik. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

Formularz kontaktowy lub
contact -@- manualsbase. com
 • DSL Dialog i switch ASUS Gigaxseries

  Witam. Właśnie podłączyłem sobie DSLa z Dialogu i kupiłem switcha jak w temacie. Chcę podłączyć do niego narazie dwa kompy. Czy da rady podłączyć switcha bezpośrednio pod DSLa, a potem kompy czy muszę puścićkabel z DSLa na kompa(zrobić z niego serwer), a z kompa dopiera na switcha, a potem reszte kompów?

  Sieci, Internet 18 Gru 2005 23:38Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2022

 • Switch Asus Xseries - nie działa jak powinien

  Witam. Jestem nieszczęśliwym posiadaczme tego switcha, chciałem na nim zrobić mała sieć, ale są problemy kompy więcej się nie widzą niż widzą, robiłem już chyba wszystkie opcje. Znajomy, który ma większe doświadczenie niż ja w śieciach, jak go zobaczył to kazał wymienic na inny. Mówił, że miał już kilka...

  15 Gru 2005 10:28Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 955

  Zasilacz zastępczy do Switch Asus GigaX

  Dzięki troche mi to rozjaśniło. Troche jeszcze poczytam w tym temacie jak coś znajde.Nie wiadomo tylko czy polaryzacja tego zasilacza z allegro była by zgodna z tym moim switchem?Ciekawi mnie też czy podłączenie tego uniwersalnego zasilacza pod switch spowoduje awarie czy poprostu nie zadziała...

  30 Paź 2007 00:20Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1660

  switch asus giga 1008 a sieć domowa

  Witam,wprowadziłem się do nowego mieszkanka gdzie znajduję sie switch Asus Giga 1008. Żeby mieć internet w komputerze należy zmienić sobie adres MAC u dostawcy internetu. Wszystko fajnie na razie. Problem jest, że ja i dziewczyna mamy dwa komputery w pokoju i chcielibyśmy mieć ze sobą połączenie...

  Hardware, Software, naprawa urządzeń sieciowych 07 Lip 2010 21:50Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 1611

  Sieć lokalna - Połączenie przez modem Dialogu i switch ASUS

  Asus nie chce łączyć się po PPPoE, bo po otrzymaniu odpowiednich adresów wyskakuje komunikat, że podane IP "is not valid IP address" i podmienia je na 10. 0. 1 po czym tak samo reaguje na maskę, którą podmienia na 255. 0 ale też twierdzi że jest "not valid".

  Sieci Początkujący 09 Lut 2014 16:04Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1800

  sieć router TL-WR740N-switch ASUS GX1005b i komputery z kartą realtek RTL8139

  Świetnie, już działa, jak rozumiem wystąpił konflikt adresów IP router-switch? A co mi tam, ważne że działa:D

  24 Lis 2014 08:19Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 714

  szukam switch 24 portowy SW1-24

  Może taki??? : lub coś z allegro "Switch ASUS 1024i 24x10/100 Zarządzalny NOWY FVAT" (numer 758400130)

  14 Paź 2009 14:08Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1023

  router-switch-router i drukark - jak to skonfigurowac?

  Witam. Do pc1 jest podłączona drukarka przez usb a potrzebuje drukować z komputerów podłączonych do routera 2. Czy w ogóle da się to ustawić żeby to chodziło?roter 1 to Trendnet TEW-510APBswitch Asus GX1008Brouter 2 Edimax BR-6204Wg

  02 Lut 2016 16:34Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1497

  ASUS SX61S - mruganie obrazu na matrycy

  Do wymiany może być zarówno taśma matrycy, jak i LID switch.

  Laptopy Hardware 18 Mar 2010 15:48Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1107

  Asus Rampage IV - - karta graficzna niewidoczna w BIOS a pod Windows działa OK

  Zamień karty między 1 i 4.Instrukcja strona 44 (2-20) 5. PCIe x16 Lane switch.

  Komputery Hardware 10 Sty 2013 07:50Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 2475

  asus 55u - Ruter opcja dual wan jak to skonfigurowac

  ogolnie to ruter z modemem ale jest tez opcja dodatkowego WAN wykorzystujac gniazdo LAN1 teraz mam innego dostawce i chce wykorzystac ta funkcje zeby byla pelna funkcjonalnosc rutera a nie tylko zwykly switch.

  11 Sie 2015 21:55Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 918

  Dell lattitiude D620 bluetooth z Asus F3H

  Podłączenie do laptopa dell Latitiude D620 modułu bluetooth z ASUS F3F.Ponieważ moduł z Asusa zdjęcie ma mniejszą wtyczkę i się nie mieści wymagał przeróbki.Na zdjęciu 1 moduł z Asus F3H.Na zdjęciu 2 moduł po przeróbce, zostało obcięte kawałek płytki antenka? została przyklejona z boku i...

  06 Sty 2011 18:17Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2002

  Asus RX570 - Brak obrazu w 3D (gdy). W 2D działa normalnie.

  Jaka płyta- czy w slocie PCIe x16 masz ten problem?- czy masz inne PCIe sloty na płycie np. x8 / x4 i tam działa?Tutaj masz zrzut dla tej karty Asus na pamieciach Elpida (Elpida W4032BABG-70-F. )- inne drivery Crimson- inna końcówka ID karty (... 1043 04C2)Jak widać...

  27 Maj 2021 09:13Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 528

  ASUS / Linux Mint 17. 1 - Bardzo duże pliki logów systemowych

  Od pewnego czasu plik syslog, kern. log w ciągu doby potrafią mieć ogjętość 35-40GB.Ktos ma pomysł czym to jest spowodowane i jak to naprawić? Był nawet instalowany program logrotate, ale bez poprawy.Plik kern. log ma ciągle dopisywany następujący ciąg:Dec 20 18:04:33 kinga-F3F kernel:Dec...

  Software serwis 20 Gru 2015 18:09Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 600

  Asus A3A - nie działa touch pad przy win xp

  Witam, posiadam Asus A3A i po instalacji windows xp pro nie działa touch pad, lan, audio. Przypuszczam że to mostek południowy, ale na win 7 sp1 działa jak i na linuxie Fedora live oraz Live Xp jak i live 7 działa touch pad, lan oraz audio.Proszę o jakieś sugestie czemu tak się dzieje na win xp dodam...

  14 Lip 2014 17:43Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1956

  Potrzebuje 2 Switch-e 16 lub 24 portowe

  acha czyli 1 i 0?Nie konfigurowałem jeszcze zadnego switcha dlatego prosiłem o podpowiedzi, jedynym jakim sie bawiłem to taki ASUS-a 5 portowyCzyi rozumiem że dany switch moge poprzez przegladarkę konfigurować???A czy Każdy większy od 8 portów??? Bo mojego ASUSA to nie ma szans

  Sieci Co Kupić 07 Lip 2009 21:12Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 1284

  Asus k50ab - nie działają niektóre klawisze

  A masz zainstalowany sterownik KB_filter Driver for WIN XP?Opis klawiszy:Fn F1 Suspend switchFn F2 BT/ Wireless switchFn F3 MailFn F4 InternetFn F5 Brightness downFn F6 Brightness upFn F7 LCD on/offFn F8 LCD/CRT switch displayFn F9 Touchpad LockFn F10 Volume on/muteFn F11...

  09 Paź 2009 22:04Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 7974

  [switch] BCM5325

  Problem i mnie dotknął... Upalony BCM5325EKQM. Wina na pewno tego układu, bo dostał "strzała" w jeden z portów.Jak widać po innych wątkach "poszukujących" tego scalaka - we wspomnianym wyżej TP-Link TL-SF1005D niekoniecznie musi siedzieć układ od Broadcoma.W związku z powyższym chciałbym zapytać,...

  12 Lis 2010 00:35Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 3134

  ASUS M4A88T-M/USB3 - Czy mam uszkodzoną płytę główną?

  Wszystko zaczęło się od momentu kiedy używałem komputer (nic nietypowego, to co zawsze - surfowanie po necie), do momentu kiedy raptownie cały mój ekran zrobił się biały.Wyłączyłem komputer od zasilania bo inaczej się nie dało. Ponownie uruchomiłem i nic (wentylatory się kręcą, dysk i napęd dvd otrzymują...

  27 Sty 2023 18:14Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1599

  Podłączenie 2 routerów do switch-a i stworzenie jednej sieci WI-FI

  Dzień dobry!Posiadam w domu Internet 150Mb/s (w następnym roku będzie to 300Mb/s) i 2 routery TP-LINK TL-WR740N i ASUS RT-AC51U. ASUS jest podłączony do TP-LINK, tworzą 2 niezależne sieci WI-FI. Żaden z nich nie posiada portu gigabitowego, przez co ogranicza prędkość Internetu. Do routerów podłączone...

  Sieci LAN 29 Maj 2020 16:18Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2799

  Kupno router przewodowy i switch

  Zamierzam zmodernizować swoją sieć domową.Stan aktualny: internet światłowodowy 210 Mb/s Router Asus DSL-N55U, natomiast sieć wifi rozgłaszana jest przez 4 kostki Tenda MW6Chcę wywalić asusa i zamiast niego kupić router kablowy (wifi w nim nie jest konieczne bo z Tendy jestem zadowolony) do tego...

  09 Gru 2022 19:53Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 201

  Asus rt-n10, DialNet Błąd połączenia

  Witam i na wstępnie przepraszam za tę reanimację zwłok.Moja sytuacja jest dziwna, więc postaram się opisać ją wyczerpujaco:Nabyłem ostatnio router ASUS RT-N10 (s/n: B8IED4015284).Dotychczas łączyłem się z internetem przez kabel LAN (RJ-45) za pomocą szerokopasmowego łącza wymagającego zalogowania...

  Sieci WiFi 01 Gru 2011 17:12Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 10630

  Rozbudowa sieci firma-dom, instalacja, switch, 3 lub 4 routery + rejestrator.

  Schemat D i X pokazuje że masz na wszystkich routerach NAT pozakładany i to może dusić poszczególne segmenty sieci.Raczej nie mam NAT bo ja sobie sam konfigurowałem Czyli od ustawień fabrycznych tylko ustawione: nadane IP Address, Default Gateway, Dhcp wyłączone, Ustawienia wifi, zabezpieczenie...

  14 Lis 2016 22:39Odpowiedzi: 68 Wyświetleń: 7251

  Asus G750JH - Potrzebny schemat płyty głównej.

  Nie ma i raczej nie będzie pod ten Asus ROG na (G750JW Main Board Rev 2. 1)p. nr. MB: 60NB00M0-MB4060 REV. 2. 1:! : Płyta należy do tych z drogich (Chiny to ok. > 260. $)stby 3. 3/5V na TPS51275cpu np. i7-4700HQchipset HM87DDR 3L* GTX780M 4MB (N14- GTX-A2)kbc IT8585E* TPS2546is...

  28 Paź 2017 18:39Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 903

  Router obcina prędkość o połowę (Netia spot i Asus)

  Przecież Asus n12u to router z modemem ADSL. Podpinając Netia Spot kablem do portu LAN z routera robisz zwykły switch. Nie wiem co chcesz uzyskać ale na Twoim miejscu albo kupiłbym switch albo jeśli potrzebujesz routera to jakiś Mikrotik nawet ten za 100zł. (mini) i na pewno będzie to lepiej działało.[edyta]Próbowałeś...

  30 Kwi 2019 07:12Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1365

  BOOT USB nie startuje w Asus Ultrabook z SSD win10x64

  Sprawdź czy narzędzie ci ruszy.Ewentualnie uaktualnij 1: Enter the BIOS setup menu by pressing and holding F2 key, then press the power key.2: Switch to "Security" and set "Secure Boot Control" to Disabled.3: Press F10 to save and exit.4: Press and hold F2 key during reboot and enter the...

  Komputery Początkujący 17 Sty 2018 14:27Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 4353

  Asus X553MA - Nie reaguje na przycisk power

  Cześć, znajduję się w posiadaniu laptopa Asus x553MA rev. 0, procesor Intel Celeron, KBC: IT8985E AXA. Laptop nie włącza się. W stanie spoczynku pobiera 0, 024A. Na cewkach wszystkie zasilania są obecne. Switch działa prawidłowo. Jest na nim 3/3 V, po wciśnięciu 0V, po czym wraca do 3, 3V. Sygnał ze...

  21 Sie 2022 13:39Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 237

  Jak skonfigurować LAN? Router ma wbudowanego Switch'a...

  Witam.Zakupiłem ostatnio Router Asus'a z dodatkowymi funkcjami: Access Point, Modem, Switch. Podłączyłem pod niego przewodami LAN 2 komputery z zainstalowanym Windows'em Xp. Net chodzi na obydwóch bez zarzutu. Ale chciałbym stworzyć sieć lokalną, aby widziały siebie nawzajem(naprzykład do grania w...

  14 Mar 2009 11:54Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1860

  Jaki switch do 4 komputerów LAN + 1 VoIP + 3 WLAN na WRT54GL

  wgruza te Asusy działają w sieciach 10/100/1000. Używałem zarówno switcha Asus GigaX jak i routera Asus GigaX - oba po 8 portów. Żadnych problemów i praca do tej pory bezawaryjna. Ale masz racje - każdy switch powinien sobie poradzić - pracowałem na rakowych 52 portowych zarządzanych switchach Planet...

  22 Mar 2010 16:19Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 4257

  Jaka szafa na router + switch, proszę o podpowiedzi:)

  Zakładam sieć złożoną z kilku komputerów, i chciałbym zakupić również tanią szafę na switch i router, nie znam się na tych szafach i nic mi nie mówią ich oznaczenia w internecie.Chciałbym się was poradzić, co do zakupu szafy, a mają sie w niej zmieścić:Switch: Airlive live-fsh5ps v3oraz...

  02 Gru 2010 15:31Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2116

  Konfiguracja ASUS WL-AM604G

  Witam Router mam wejście WAN (internetu) na gnieździe ADSL a porty LAN (4szt. ) działają jako zwykły hub lub switch wiec internet niemal tylko przelatuje przez router a nie go rozdziela mówiąc po chłopsku (w twojej obecnym podłączeniu masz Punkt dostępowy i Switch w jednym i wszystkie ustawienia poza...

  19 Gru 2011 18:35Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2072

  Sterowniki do win xp Asus x50sl - AP277C

  Jakie sterowniki powinny być zainstalowane w asusie, oprócz tych które wymieniłem poniżej.Notebook Asus X50SL-AP277C T5750/320/4GB/A3470/VHPOpisEkran: 15, 4" 1280x800Procesor: Core 2 Duo T5750 2, 0Wielkość dysku: 320GBWielkość pamięci RAM: 4GBNapęd optyczny: DVD-RWWaga: 2, 65 kgSystem...

  Sterowniki i BIOS 21 Cze 2012 21:49Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2672

  Asus Dsl-N55U - Braki internetu

  Tak.. do routera mam dostęp. Pisze link down.Dodano po 1Tu są logi jak nie miałem internetu:Jan 1 00:06:08 miniupnpd Dodano po 40Jan 1 00:00:12 kernel: assign_interrupt_mode Found MSI capabilityJan 1 00:00:12 kernel: GPIO MODE: 189fJan 1 00:00:12 kernel: Ralink gpio driver initializedJan...

  28 Lip 2015 08:09Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1302

  Switch - Jaki wybrać switch zarządzany - DSL. LTE, 1gb lan

  Jest prostsze rozwiązanie ale nie zapewnia separacji między sieciami i nie gwarantuje działania przy ręcznym zmienieniu bramy sieciowej na końcówce. Wstawienie tylko jednego serwera DHCP z zaawansowana konfiguracją - np:Co do wyłączania sieci to można to załatwić za pomocą firewalla i odpowiednich...

  21 Paź 2016 23:01Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 2448

  Jaki router 1Gbit dualband i do tego switch?

  W domu mam 80Mbs z UPC i do tego ubee evw3226. Zaczyna mnie wkurzać bo lubi często długo pomyśleć zanim wczyta strony na tablecie czy Iphonie. Wcześniej miałem WDR3600 z OpenWRT ale oddałem go rodzicom do internetu LTE na wsi. Chciałbym przełączyć tego Ubee w bridge a jako router postawić coś porządniejszego....

  06 Kwi 2017 18:51Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 741

  Router lte > switch > router/ap ___ czy zadziala?

  Czesc,Mam taki przypadek:1/ mam 4 poziomy w domu (-1, 0, 1, 2)2/ na poziomie 2 jest router lte (antena na dachu) huawei b5253/ z poziomow 2, 1 i 0 sa puszczone kable do -1 (tam sie schodza)4/ na -1 chce dac switch TL-SG1005G, polaczyc go kablem z routerem tle na +2 i od switcha dalej puscic...

  16 Gru 2017 16:36Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 609

  Czy switch może tak spowolnić sieć?

  Przełączyłem telewizor z wifi na LAN w domowej sieci. Po zmianie, telewizor ma problemy z pracą w sieci. Objawia się to tym że np. przerywa odtwarzanie plików video z domowego NASA. Na wifi radzi sobie z tym bardzo dobrze. Nie analizuję połączenia z internetem bo mam słabe LTE. Wydaje mi się jednak że...

  31 Sty 2018 22:35Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3105

  Jak ustalić czy odbiornik GPS w Asus A696 działa? Problem z brakiem sygnału.

  Cześć,wtrącę się do tematu bo po pierwsze mam takiego samego A696 i znam problem i podobnie jak autor też jakoś nie mogę się przekonać do nawigacji w telefonie. Faktycznie od jakiegoś czasu pojawia się problem z tym A696, że niekiedy nie potrafi znaleźć sygnału GPS albo trwa to bardzo długo. Po...

  Nawigacje Hardware 14 Wrz 2020 08:45Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 1194

  Szukam router i switch-a z możliwością podziału.

  Witam i proszę o pomocSzukam sprzętu do sieci gdzie: potrzebuje internet podzielić na 6 użytkowników z możliwością regulacji prędkości, każdy z 6 użytkowników ma po 3 komputery. Użytkownicy muszą być niezależni tzn. każdy musi mieć swoja niezależna sieć i nie mieć wglądu miedzy siebie. Jeszcze sieć...

  21 Gru 2021 08:37Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 528

  Prośba o identyfikację elementów ASUS X555 Rev 3. 6

  Tak patrząc na foto., widać kbc IT8585 i uklad Bioszapewne odpowiadaja za zasilanie...?Masz 3V na przycisku i spada do 0V?Masz zasilanie Bios, pin. 8 (SPI Flash (U2803))?* robione z +3VSUS.Na płytę X555LD jest kilka boardview (zależnie od rev. ) i tam sa opisane zmiany:niektóre...

  10 Wrz 2020 10:40Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1140

  Dlaczego PC z nową płytą główną Asus Sabertooth P67 nie uruchamia się?

  Zrobiłem tak. Ponadto zamieniłem ze sobą miejscami kabelki power switch oraz reset switch. Od tego momentu komputer udaje się uruchomić, ale włącznikiem resetu. Problem jest taki, że po upływie 5-15 sekund, z powrotem się wyłącza, po to by znów się włączyć i tak w kółko. DRAM led świeci się nieprzerwanie...

  30 Paź 2020 14:14Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 249

  Płyta główna Asus z170 pro gaming nie startuje

  Spróbuj uruchomić płytę zwierając piny od power switch np śrubokrętem, wiem że to mało prawdopodobne ale może uszkodzeniu uległ sam switch. To że świeci dioda sb_pwr to akurat dobrze.

  04 Lut 2021 11:17Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 819

  Asus Z370F - Uszkodzona płyta.

  Jak oporniki w otoczeniu tego układu ocalały to wyliczysz napiecieSłabej jakości foto, nie widać za dobrze co zasila (? V / max. 3A)- co za układy są obok- żółto nasz układ- na zielono co na nich pisze?p. sMoże zasila ASMedia ASM3142, odpowiada za USB 3. 1lub switch ASM1543...

  18 Mar 2021 20:04Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 384

  Czy płyta główna ASUS STRIX B450-F jest uszkodzona?

  Wyłącznik to nic innego, jak dwie blaszki, które zwierasz w momencie jego wciśnięcia. Są one podłączone do płyty głównej, do dwóch pinów w gnieździe przedniego panelu. Czy zewrzesz te blaszki włącznikiem, śrubokrętem czy czymkolwiek innym - nie ma to znaczenia i nie niesie ze sobą żadnego ryzyka (zakładając,...

  04 Paź 2021 19:24Odpowiedzi: 34 Wyświetleń: 615

  Asus R556L - Nie uruchamia się

  Nie grzeje się np. NCP81101* np. str. 32 1 kanał: na pin. 1 i 2 przychodzi LDO + 3VA. W tym samym czasie +3VA przychodzi i na 112 pin. kbc, zapewniając jego pierwotne zasilanie, aby on mógł dać sygnał PS_ON, który przez PR9100 przychodzi na pin. 3 switch- EN1, ponadto przepuszcza +3VA na 13-14 nogi,...

  05 Paź 2021 19:14Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 123

  ASUS N750JV - Sterowniki Windows 7 (które, skąd)

  Witam! Zakupiłem powyższy model Asusa bez systemu, a do niego Win 7 HP x64 i okazuje się, że producent olał już Win 7, sterowniki są tylko pod Win 8. No więc wszystko od A do Z muszę instalować ręcznie i wybiórczo. Nie wszystko jednak zniknęło z menedżera urządzeń, więc albo coś pominąłem, albo muszę...

  19 Lut 2014 03:19Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 8169

  Asus ROG G752VSK - Nie działa klawiatura

  Autor tematuResetowałem bios odpinając baterię biosu.Instalowałem Win 10 od nowa. Zainstalowałem wszystkie sterowniki ze strony producenta przed podłączeniem internetu.Zobacz ost. stronę, linkowanego przez Ciebie tematu I am not responsible for any damage you might do to your hardware!Y...

  13 Sty 2020 17:11Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 5856

  Router, switch. Rozbudowanie sieci o router z Wi-Fi.

  Przepraszam za wprowadzenie w błąd i za brak informacji. Sprawa jednak wygląda tak, posiadam:- router Asus Rx3041,- Switch ZyXEL ES-108A- Switch (chyba 20 portowy, nazwę podam dzisiaj po południu albo jutro)No i do tej całej konfiguracji chciałbym podłączyć router z wifi Black Box econo.

  14 Wrz 2011 08:44Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2512

  Asus M2N-E SLI - Za niska częstotliwość DDR2-800 (735 MHz) - co zrobić?

  Mam od kilku lat komputer na płycie Asus M2N-E SLIMam w nim 4GB DDR 2 800 MHz lecz z tą częstotliwością nie pracuje.Dla chętnych którzy chcą się zapoznać z całym hardware raport w załączniku.Problem jest o tyle ciekawy, że pomimo w biosie ostawienia na sztywno że mam DDR2-800 to nic nie zmienia...

  16 Sty 2013 20:55Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3384

  ASUS dsl n10 i Pentagram - połączenie dwóch routerów

  wszystko jest na RJ-45. Przed asusem jest jeszcze switch, a do niego wpiąłem asusa bo inaczej musiałbym dzwonic do dostawcy z prośbą ustawienia routera. A tak to sie tylko wpiąłem. Ale antena do switcha na RJ-45 jest. Miałem szczerą nadzieję że pentagram połączy sie z asusem niemal jak keżde inne...

  19 Kwi 2014 20:39Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 2841

  Acer Switch 10 - Nie włącza się

  Nie ma na ten czas SM pod ten model.To taka platforma od Intel Atom Bay Trail (kodowa nazwa: Bay Trail)* 4-ro rdzeniowe AtomyJak możEsz zrób foto. (dobrze by było w macro) płyty główne

  15 Sty 2015 23:21Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3534

  UPC podział internetu przez switch - Proszę o radę

  Mam internet w UPC i chcę go podzielić na PC i PS4 za pomocą switcha.UPC przydziela tylko 1 adres IP więc jeżeli nie będę używał obu urządzeń na raz to czy switch będzie rozdzielał internet na włączone urządzenie i przydzieli mu adres IP?Proszę o opinie czy to zadziała?Zadziała, tylko trzeba...

  12 Mar 2015 22:33Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 2604

  asus RT-N18u RT-N12D1 - Router asus+ repeater asus

  Wyprowadzenie urządzenia na zewnątrz (WAN) które jest podpięte pod repeater nie będzie możliwe ponieważ repeater działa jednoczesnie jako klient sieci oraz przekaźnik (switch) gdzie sam nie ma adresecji w postaci DHCP oraz brak NAT, za adresację i routing odpowiada router nadrzędny. Wyższe...

  24 Paź 2015 08:49Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1626

  Tworzenie sieci lokalnej porządnej - Switch i pytanie o accespointa

  Bardzo się cieszę z takiej aktywności w moim temacie:)No i też pytanie zasadnicze: Czy do domowego użytku potrzebny jest switch zarządzany? Bo plan jest taki że: z modemu (routera od Neo livebox będzie) do switcha, a ze switcha do wszystkich gniazdek + na razie prowizoryczny accespointa (który kiedyś...

  22 Paź 2018 20:48Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 726

  Router do 500 zł + switch

  chciałbym kupić router do 500 zł (najlepiej w przedziale 300-500 zł). Router będzie znajdował się mniej więcej w centralny miejscu mieszkania o powierzchni 75 m2. Z tym, że będzie on umiejscowiony w szafce RTV pod telewizorem. Miejsca, w którym znajdują się gniazda internetowe zaznaczyłem na...

  13 Lut 2019 14:55Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 771

  Switch jak rozdziela sygnał.

  Co to za operator i jaki router udostępnił?Edit: już wiem, masz internet od INEA.Mam od nich internet już w drugim mieszkaniu, oba to FTTH w ramach POPC.W obu mieszkaniach GPON Huawei HG8247H, do niego w pierwszym mieszkaniu podłączony pod LAN1 (reszta gniazd LAN TO IPTV) switch Netgear GS105,...

  19 Sty 2020 19:59Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1386

  Asus tufgaming - BSOD na nowym laptopie

  version 10. 18362. 1062 < to pokazuje w pliku *. txt czyli (Windows 10 Version 1809) z poł. 2019Zrób update Win, usuń stare drivery za pomoca DDU, zaistaluj nowe ze strony producenta... powinno być dobrzeStrona Microsoft np. o tym laptopie i error ( 0x80242016. ) piszeThe work around...

  05 Maj 2020 22:26Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 639

  Router Asus RT-AC86U nie widzi wszystkich urządzeń w sieci

  (at)DakotaPLTo ekstrema, ale jeśli tylko dasz radę i możesz sobie na to pozwolić, to:- wyłącz całą sieć, wszystko,- zresetuj Asusa guzikiem do fabryki,- skonfiguruj wszystko na Asusie ręcznie, ręcznie nadaj w Asusie statyczne IP, przypisz sprzęty, albo ręcznie ustaw adresacje w każdym sprzęcie,-...

  01 Wrz 2020 14:08Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 1368

  Jaki router do neostrady oraz switch 8 portowy

  FunBox 2. 0 ma przepustowość do 150Mb/s na 2. 4GHz. Podane np. przeze mnie routery mają do 300Mb/s, do tego z MU-MIMO. Poza tym widziałem i doświadczyłem u znajomych "mega" prędkości FunBox'a, po czym został wymieniony na router TP-Link, u drugiego na Asus'a. Poprawa na urządzeniach pracujących w paśmie...

  09 Lip 2021 17:39Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 774

  Switch dedykowany do eventow live

  Dzień dobry.Szukam switcha do przesyłania obrazu na imprezach live. Główne zastosowanie to protokół NDI, streaming, zarządzanie sprzętem video. Do switcha chce podłączyć kamery PTZ, grabery NDI, wyjścia obrazu NDI, laptopy. Kamery, grabery w większości mogą być zasilane POE wiec tez na tym mi zależy,...

  01 Lip 2022 08:22Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 201

  Asus M50vc - brak połączenia z siecią wifi po formatowaniu

  Po formacie nie dzialaje mi jeszcze przyciski Fn+... i tez nie mam pojecia co na to poradzic.Brakuje Ci oprogramowania Hotkey. Znajdziesz go tutaj [url=] w sekcji ATK po wybraniu swojego modelu.W sekcji Utilities masz Wireless Console Utility oraz ASUS Wireless Switch (Wireless Console3) Utility.

  06 Lis 2009 10:30Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 4889

  Asus WRT54G2 V1 - jak rozszerzyć wifi w domu używając tego sprzętu?

  Walczę właśnie z konfiguracją sieci w moim domu, jak na obrazku pod spodem (stan do osiągnięcia):Na razie działa mi Huawei B593: odbiera net przez LTE, daje wifi w prawej części domu oraz przez switch (TP-LINK TL-SF 1008D) daje net po kablu dla stacjonarnych urządzeń (PC, TV).Co próbuję...

  14 Lip 2013 09:13Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1695

  D-Link i Asus - Bład z konfiguracją

  Więc tak kabel od dostawcy leci do router'a d-link'a gdzie kable od dostawcy wpięty w gniazdo WAN a z gniazd LAN odchodzą 2 kable jeden do PC a drugi do drugiego routera którym jest ASUS. Tam natomiast kabel jest wpięty w gniazdo LAN a z pozostałych Gniazd LAN odchodzą kable do drugiego PC i TV. I...

  11 Lut 2014 12:13Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 963

  Asus RT-N18U - dziwny problem z udostępnianiem dysku sieciowego

  Posiadam w domu router Asus RT-N18U, do którego za pomocą switch'a podłączyłem 6 komputerów w sieć lokalną. Do portu USB 3. 0 routera Asus podpiąłem pendrive SanDisk Cruzer Extreme 64GB (system plików ext3) i za pomocą softu Asus udostępniłem w sieci (ustawiłem login i hasło dostępowe do plików)....

  10 Lip 2018 19:05Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 885

  [Rozwiązano] HUAWEI HG8247H i ASUS RT-AC87U - HUAWEI jako punkt dostępowy

  Witam!chciałbym jakoś ustawić router HUAWEI HG8247H jako tryb pracy AP Punkt dostępowy czy jest taka możliwość, bo mam ustawione tak że mam podpięty internet, telefon i telewizje od INEA pod router HUAWEI HG8247H, a na górze mam router ASUS RT-AC87U mam skonfigurowany jako AP, czyli ma mniej opcji...

  13 Cze 2019 15:51Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1257

  Asus 4G-AC53U + TPlink TL-WR1043

  Posiadam internet w PLAY wraz z routerem Asus 4G-AC53UW drugim pomieszczeniu jest router podłączony skrętką TPlink TL-WR1043, służy on jako swego rodzaju repeater... Pomiędzy tymi urządzeniami jest switch.Konfiguracja pierwszego jak i drugiego banalna, ale może coś przeoczyłem...Bo...

  25 Maj 2020 06:12Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 792

  ASUS WL-600g czy Linksys WAG200G

  niestety jestem zmuszony do wymiany mojego D-Linka DSL-G624t na coś innego, próbowałem go reanimować przez wgrywanie nowego softu zaczynając od oficjalnego 3. 02 przez 3. 10 potem był czas na soft DarkWolfa i skończyło sie na RouterTech Firmware v2. 6, niestety router ma tendencje do przytykania...

  23 Wrz 2008 20:09Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1519

  Problem - Dialog modem, router ASUS DSL-N10

  Zwrot powinien przejść bez większego problemu jeśli nie minęło 10dni. Możesz sprawdźić jeszcze coś-kabel z routera Dialogu wepnij pod np. lan1 w asusie, i z np. lan2 do swojego komputera(asus powinien działać jak zwykły switch nawet bez jego konfiguracji) i sprawdź czy masz internet.

  08 Sty 2013 02:42Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 6357

  ASUS X53U nie działający klawisz funkcyjny z klawiszami głośności i wi-fi(f2)

  Jaki konkretnie to system? 7 64bit?Ze stronypo wybraniu systemu, proszę jeszcze raz pobrać i zainstalowaćATKACPI driver and hotkey-related utilitiesASUS Wireless Switch (Wireless Console3) UtilityKeyboard Device Filter Utility

  19 Lut 2013 15:25Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 15681

  Monitor asus VW195D uszkodzony element -płytka sterowania tranzystor Q2

  Na dołaczonym foto. był napis zaczynajacy sie na 4. H.... i co dalej.*chyba prawa góraPo za tym polecam: ołowek + kartka papieru, 15 min. na rozrysowanie.Potem tylko porównanie z innymi schematami, nawet od Asusapatrz na płytkę ze switch"amiMain jest na: RTD2525 RTD2120L + 24c16...

  Monitory Początkujący 16 Sie 2014 21:54Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 6135

  asus F50GL - nie pokazuje dostępnych sieci bezprzewodowych

  Zainstalowałeś coś takiego jak Utility?W asusach to jakoś szło...ATK Hotkey UtilityASUS Wireless Switch UtilityATK Generic Function Service UtilityWszystkie sterowniki w managerze poprawnie zainstalowane, czy są jakieś wykrzykniki?

  05 Kwi 2013 14:37Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 3591

  TC7200 i Asus WL 500GP - routing

  Czy po wyłączeniu firewalla i ustawieniu DMZ na 192. 168. 12 powinienem tam coś jeszcze (w TC7200) ustawiać? Nie, to powinno wystarczyć. Po co asus? Mam tak stare kable pociągnięte (wcześniej upc dało roiuter z jednym wyjściem). Przez 3 porty LAN z Asusa mam podpięte 2 komputery i konsolę. A może...

  30 Wrz 2013 07:48Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1389

  Asus x551ca sterowniki windows7

  RADU23 Pisałem odpowiedź w trakcie kiedy już odpowiedziałeś... sorry... Zrobiłem raport w Evereście:--------[ EVEREST Ultimate Edition]---------------------------------------... Version EVEREST v5. 50. 2100...

  15 Lis 2013 15:16Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 8583

  ASUS K52F - Regularne zacinanie

  Może zacznę od tego, że walczę już z tym 7 dzień, przeglądam wszystkie fora i nie moge się niczego doszukać, choć takich tematów nie brakuje. Mój problem zaczął się po formacie i nowej instalacji systemu (Wcześniej Win7 Home 64-bit, teraz Win7 Pro 32-bit), komp zacina sie co minutę, maksymalnie...

  13 Sty 2015 17:45Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1224

  NETGEAR Nighthawk X6, ASUS RT-AC3200, czy RT-AC87U - wybór

  Mam pytanie odnośnie opinii Szanownych Forumowiczów co do wyboru routera.Który Waszym zdaniem jest lepszy do poniższej konfiguracji sieci i opisanych zastosowań, przeczytałem dokładne opisy poniższych urządzeń na stronach producentów oraz trochę opinii na różnych forach internetowych i mam kłopot...

  16 Cze 2015 20:02Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 852

  Asus RT-AC1200G+ czy Asus RT-N18U

  Dzięki. Jestem zdecydowany na tego Netisa. Mam jeszcze jedno pytanie Jaki switch gigabitowy będzie dobry, do max. 100 zł?

  15 Sty 2018 18:42Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 1281

  VPN z serwerem MySQL Asus rt-n12d1

  Problem taki ze serwer sam przypisuje sobie statyczny adres IP - końcówka 180.Co to znaczy, że sam przydziela? Jak skonfigurowany jest DHCP w tej sieci?Wklej konfiguracje routera ASUS.W jaki sposób skonfigurować, podłączyć aby mieć dostęp do serwera przez VPN oraz wszystko działo jak należy....

  22 Paź 2019 19:56Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 303

  [Sprzedam] Router AP ASUS RT-N56U /Cisco Linksys E2500 - dual band 2, 4 / 5GHz

  Router Asus RT-N56U 2, 4/5G abgn 600MBbps 2x USBWysokiej klasy Router z obsługą radia na 2, 4 i 5 GHzObsługuje standardy ABGN do 600MbpsPosiada wbudowany switch 1000/100/10 4 portowyPort WAN2 x USB 2. 0 (do obsługi NAT Drukarek itp)Dużą wydajność zapewnia CPU Rutera z obsługą do aż 300...

  Ogłoszenia Elektronika 08 Lis 2020 20:33Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 216

  ASUS A7V133- dziwny komunikat

  Drogi kolego instrukcje czytalem juz dawno, ale za slabo znam angielski i nic z niej nie wywnioskowalem. Oto tresc: 'This requires an external detection mechanism such as a chassis intrusion monitor/sensor or microswitch. The sensor is triggered when a high level signal is sent to the chassis signal...

  21 Lut 2010 13:58Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 8683

  Asus a7v600-x i dysk SATA -> co nietak

  mrrudzin napisał:przy starcie komputera BIOS raz go widzi raz nieWydaje mi się że przyczyny należy szukać w biosie. na stronie asusa znalazłem info w nowym biosie:1. Patch for certain Samsung memory.2. Fix certain kind of PS/2 keyboards sometime may be abnormal after entering Windows.3. Fix...

  01 Kwi 2005 14:20Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1797

  burza i laptop ASUS A3000 (Terra Anima 2200S)

  Jestem posiadaczem laptopa Terra Anima 2200S.Z internetu wiem że to kopia ASUS A3000 sieria A3N/L.Ostatnio w mojej okoklicy była byrza. Laptop był wyłaczony. Mniał tylko włożoną wtyczkie zasilacza. Zasilacz był podłaczony. Czyli laptop był wyłaczony zasilany napieciem 19V.Gdy rano chciałem...

  10 Sie 2005 21:21Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 4620

  ASUS P4S533 - komenda... failed the CPU test

  zakupiłem z Allegro płytę Asus P4S533 na SIS645DX pod P4.Niestety jest problem z uruchomieniem, mimo że sprzedawca zapewniał, że jest sprawna.Korzystając z funcji głosowej POST po uruchomieniu jest brak obrazu, wentylator CPU się kręci, na rdzeniu jest 1, 56V, brak obrazu. Pojawia sie tylko...

  01 Wrz 2007 20:45Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 1715

  Nowe napędy DVD firmy ASUS DVD-E818A2 i DVD-E818A2T

  Producent twierdzi, że urządzenia jako pierwsze na świecie potrafią odczytywać z pełną prędkością płyty DVD-RW DL o indeksie 5X (dzięki temu użytkownicy będą mogli oglądać wysokiej jakości materiały wideo nagrane bezpośrednio na płyty DVD z kamer cyfrowych). Oczywiście radzą sobie także z starszymi nośnikami...

  Początkujący Elektronicy 15 Lut 2008 20:33Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 712

  Modem adsl SMC + router ASUS z OpenWRT problem z bridge

  Hej,Próbuję ustawić modem ADSL Barricade w tryb bridge z moim routerem ASUS WL500GP na którym działa OpenWRT.I tak, na routerze konfiguracja sieci:config 'switch' 'eth0'option 'vlan0' '1 2 3 4 5*'option 'vlan1' '0 5'config 'interface' 'loopback'option 'ifname' 'lo'option...

  08 Lis 2009 12:30Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1819

  Płyta ASUS K8V-X SE nie uruchamia się.

  Posiadam płytę ASUS K8V-X SE. Nie uruchamia się po zwarciu pinów "Power Switch". Usunąłem wszystko i pozostawiłem tylko procesor i dalej sie nie uruchamia. Zasilacz z inna płytą chodzi. Procesor jest sprawny był sprawdzany jak zasilcz. Zauważyłem, że na elektrolitach między procesorem, a portem LPT...

  20 Kwi 2010 20:54Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1475

  Asus R2H Ultra Mobile Pc szukam sterowników do GPS

  witamaby wlaczyc gps asus r2h wersja z win xp potrzebne jest.1. wlaczyc przyciskiem mikrosoft touch pack key( dolny lewy przycisk)2. wybrac zakladke GPS3. nacisnac na ikone GPS-SWITCH4. odznaczyc w okienku Enable gsc3fGPS5. potem nacisnac Apple6. potem nacisnac close7. uruchomic program nawigacyjny(...

  10 Sie 2010 10:13Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2573

  Nowy laptop ASUS X52j - zawiesza się

  Witam zarejestrowałem się tu gdyż również kupiłem asusa k52j skuszony ceną. Jestem jednak chyba szcześliwszym użytkownikiem, gdyż problem zwiech rzadziej u mnie występował.. no do czasu jak zacząłem używać firefoxa 4. 0, no ale jednak rzadziej. Przeczytałem kawałek waszego wątku i kilka porad na necie...

  13 Paź 2014 19:31Odpowiedzi: 1525 Wyświetleń: 389053

  Asus WL-600G - klonowanie mac

  niby z modemem adsl ale po podłączeniu modemu w pierwszy port switch'a i kompa pod drugi normalnie przepuszcza sygnał, bez żadnej dodatkowej konfiguracji. tylko przez wifi nie można się połączyć żadnym innym urządzeniem, a na tym właśnie mi zależy...Jeżeli router nie posiada konfigurowania portu...

  04 Lis 2011 10:47Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1950

  Asus x53u potrzebne sterowniki do XP

  Zainstalowałeś ASUS Wireless Switch (Wireless Console3) Utility i ATKACPI?

  09 Mar 2012 23:12Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 4279

  TP-Link TD-W8950ND + ASUS G50V - Brak internetu przez WIFI na laptopie!

  Witam, mam router TP-Link + PC + Laptop. PC oczywiście połączony z routerem kablem, a laptop przez WIFI, dawno nie uruchamiałem lapka, włączyłem go internet działał, ale skusiło mnie żeby w programie "Net 4 Switch" (od asusa, zainstalowany od początku na lap. ) pokazywało że jest połączony z moją siecią...

  05 Lut 2013 23:37Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1287

  Asus K52JC - po instalacji antywirusa - ekran śmierci

  Problem rozwiazany.Okazało się że wraz z instalacją sterowników kart sieciowych na sam początek powinienem zainstalować ASUS Wireless Switch (Wireless Console3) Utility.Następnie sterowniki kart sieciowych.Dzięki serdeczne za pomoc;)

  21 Kwi 2013 11:05Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 2499

  ASUS, AMD x2 - Komp nie piszczy, nie startuje, nic się nie dzieje, wentyl c

  WitamMam dość nietypowy problem z komputerem stacjonarnym.Dokładnie w sobotę komputer pracował tak jak zawsze, po czym po 2-3 godzinach chciałem go wyłączyć, a tu zonk. Nie reagował na klawiaturę, myszkę, monitor wygasił się. Nie reagował także na pojedyncze naciśnięcie przycisku zasilania, dopiero...

  30 Cze 2014 19:32Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1104

  Asus F3SG - Brak drugiego ekranu, nie widzi pełnego ramu.

  Witam, jakiś miesiąc temu laptop (Asus F3SG) miał problemy z odpaleniem, po wciśnięciu przycisku power zapalała się dioda od dysku i power, czarny ekran. Winowajcą był uszkodzona wtyczka, gniazdo i spalona dioda ( chyba zabezpieczające od przepięć). Wymienione laptop chodził ok 3 tygodnie. Następnie...

  10 Sty 2015 10:36Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 813

  Asus x550ca - Sterowniki, potrzebuje instrukcji.

  SPróbuj kolego jeszcze zainstalować narzędzie do obsługi w sekcji uUtility pare drobiazgów, jak ASUS Wireless Switch (Wireless Console3) Utility, ATKACPI driver and hotkey-related utilities, Keyboard Device Filter Utility. Jak w managerze urządzeń nie widać karty wifi nigdzie, jest ona prawdopodobnie...

  Początkujący Naprawy 05 Sty 2015 14:18Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 1386

  Asus S96S - przywrócenie BIOS, zły flash

  Dzień dobry,Zwracam się do Was o pomoc ponieważ nie wiem jak sobie poradzić z następującym problemem.Flash-owałem BIOS w laptopie ASUS S96S, niestety plik był zły.Komputer włącza się, nic nie wyświetla na ekranie, dioda LED napędu CD, dysku oraz CAPS LOCKA po włączeniu zapala się na chwilę.Próbowałem...

  22 Lip 2015 21:12Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1851

  Asus RT-N18U - Jak podłączyć router.

  Mam doprowadzony internet po swiatłowodzie 100MB, wszystko jest już podłączone do routera usługodawcy jednak znajduje się on w pomieszczeniu które pełni rolę "serwerowni" są tam wszystkie przewody i połączenia od internetu, monitoringu i tv. Router był przewidziany w centralnym punkcie domu gdzie...

  27 Lis 2015 09:14Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1287

  Asus RT-AC51U - Problem z DHCP w trybie AP

  Tak. Nat jest pomiędzy portem WAN a zbridgowanymi wszystkimi LAN+WLAN. Dlatego jak wepniesz kabel z internetem do LAN to omijasz NAT i asus będzie służył wyłącznie jako switch+Radio WiFi.

  23 Mar 2016 08:40Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1551

  Dlaczego PC nie wykrywa karty sieciowej? Płyta główna: ASUS P5P43TD.

  Po nocy komputera nie można było wybudzić ze stanu uśpienia.Pomógł reset Biosu. Ale system nie widzi teraz karty sieciowej i automatyczna próba zainstalowania kończy się podobnym wpisem:"System windows nie wykrył prawidłowo zainstalowanej karty sieciowej. Jeśli masz kartę sieciową, koniecznie...

  06 Sie 2016 20:33Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 819

  Asus - WIFI sieć nie działa prawidłowo

  Router DSL-N16U nie posiada trybu access point, może działać jako szerokopasmowy router bezprzewodowy lub router do DSL. Charakterystyką typowego AP jest brak serwera DHCP oraz brak NAT, AP rozgłasza sygnał i klienci łączą się z nim a za adresację, routing i translację adresów odpowiada nadrzędny...

  02 Sie 2016 09:21Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1113

  Połączenie dwóch routerów TP-Link i Asus

  Łącze internetowe (urządzenie dostępowe od operatora) jest podłączone do WANu TP-Linka, to redukuje prędkość do setki w każdym punkcie tej sieci. To, że komputer i konsola mają zestawiony link na 1000Mbps niewiele daje, bo z TP-Linka dostają setkę.Asusa przestawiłbym na router główny, a zamiast...

  11 Wrz 2018 15:51Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2229

  Karta dźwiękowa Asus XONAR HDAV1. 3 Slim - brak dźwięku na TV

  Dobra... schematycznie.Nintendo Switch --> HDMI in ---> Asus Xonar ---> HDMI out ---> TVDobrze zrozumiałem?W wypadku Windows i Android czasem musisz zmienić w ustawieniach przesył dźwięku na urządzenie zewnętrzne (TV), nie wiem jak wygląda to w przypadku Nintendo.Schemat podłączenia...

  08 Lut 2020 00:31Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 264

  Konfiguracja sieci / LTE + B525 + ASUS RT AC1200 + Synology

  Jakieś stabilne i tanie routery z myślą tylko o tej sytuacji?Jeśli w tym miejscu, nie musi być ani routera, ani AP, kup switch: Netgear GS105 lub Netgear GS108.A jeśli musi tam być router, wifi itd, to: Asus RT-AC1200G+.

  01 Kwi 2020 05:53Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 423

  ASUS GL703VD - Nie działa na baterii

  ASUS GL703VD nie działa na baterii. Niestety do tej platformy brak schematu.Mam zwarcie na switchu otwarcia dolnej klapy.Wylutowałem i sam switch jest sprawny. Gdzie on jest podpięty?Jest jakaś podobna platforma do której jest schemat z takim switchem?Charger BQ24780s

  22 Lip 2021 09:36Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 606

  Dlaczego w ASUS X555LD rev. 3. 6 nie ma napięcia constans 5V ze stabilizatora?

  Plik (boardview Rev. 6 0 jest na (google drive) L PDR 1. 3V) jest na płycie, wlut* NCP81101 dla VCore cpu1. zobacz opornośc lini zasilania RAM (dobra wart. to 300-500 ohm)zalezy od miernika i typu RAM, zdejmij dławik i mierz od strony pamięci* jak mniej to wiesz co masz uszkodzoneZmierz...

  14 Sty 2022 16:47Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 594

  Asus F555L brak zasilania bios 8pin

  rev. 2 płyty? A przed (rev. 2 płyty) co masz jeszcze napisane?Czy: (x555ld rev. 0)* wtedy jest dodatk. grafika >nVidia GeForce GT 840M ( nVidia N15S-GT-S-A2)Bios 25Q64FV to 3V zasilanieKbc org. (IT8585)> popatrz na pinologie IT8586 w datasheetNa płycie tej rev. masz switch...

  12 Sty 2022 21:50Odpowiedzi: 56 Wyświetleń: 1311

  Asus MB168B - monitor przenośny, sposób na podłączenie czegokolwiek przez HDMI

  Siemaneczko.Za niedługo z okazji świąt Mikołaj zostawi mi pod choinką Nintendo Switch. W związku z tym faktem zastanawiam się, czy dałoby radę wykorzystać monitor przenośny Asus MB168B jako monitor dla zdockowanego switcha.Jest to prosty monitor, który jest podłączany do urządzeń przy pomocy kabla...

  18 Gru 2022 22:14Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 132

  Stan klapy (LID Switch) w laptopie

  Chciałbym zablokować czujnik pokrywy(nie wiem jak to się nazywa) w laptopie.Chodzi o to, żeby zawsze widziana była jako otwarta. Gdzie on się znajduje?Laptop: Asus A6R.Od razu powiem że chodzi mi o rozwiązanie sprzętowe (czyli np. żeby nie gasnął monitor po zamknięciu klapy, a nie wyłączenie...

  29 Mar 2010 18:09Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1278

  Livebox+switch a podział i ograniczanie łacza

  Tak jak pisał s36725 zmiana LB na router ADSL z podziałem pasma - pentagram albo jak ja zamiana switcha na router ethernetowy i wgranie w niego Tomato np. : WL-1600GL, Asus RT-10N

  27 Wrz 2018 11:59Odpowiedzi: 22 Wyświetleń: 3867

  Switch Request vs Internet UPC

  asus RT-N10tplink WR1043ND

  29 Lis 2010 18:51Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1062

  Jaki router z podziałem łącza? (switch)

  Asus RT-N12, ovislink WL1600gl, i wgraj do tego tomato oprogramowanie.

  04 Kwi 2012 18:37Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 2493

  Router + switch (16x GbE) do domu

  WNDR3700 v3 jest na Brodcomie i chyba ni ma na niego alternatywnego FW wcześniejsze wersje były na innych chipach v1, v2 - pod chyba Atheros-ami gdzie można było wgrać OpenWRT, Gargoyle, DD-WRT.Na może WDR3600, Asus RT-N16 (w szczególności asus to urządzenie typu skonfiguruj i zapomnij) można wgrać...

  29 Paź 2013 17:15Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1704

  Acer Aspire Switch 10 - hybrydowy 10-calowy tablet z Bay Trail-T i Windows 8. 1

  Ciekawe jak będzie z wykonaniem. Jeżeli w Polsce będzie dostępny za 1300/1400zł to, może napsuć krwi Asusowi T100, który dotychczas nie miał rywali w tym przedziale cenowym.

  Newsy 30 Kwi 2014 20:57Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1998

  Tp Link TL-WR 340g - Neostrada + Switch +Router

  Dziękuje za odpowiedzi. Czyli nie szukać niczego z wbudowanym modemem ADSL?Np. taki Asus. Czy nie będzie się rozłączał?

  06 Wrz 2015 18:22Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 858

  lan kontroler - Zrywanie połączenie mulenie, słabe punkty sieci router switch

  Witam prosił bym o poradę odnośnie urządzenia lan kontroler które mam podłączone w sieci lan. Ogólnie wygląda to tak posiadam Router ASUS RT ACU-68u z którego biegnie przewód do switcha 1gb w nim mam podłączone 4 kamery ip oraz dysk sieciowy Nas kolejny przewód do kolejnego switcha w którym sa podłączone...

  24 Lut 2016 14:44Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1494

  Sieć LAN w mieszkaniu 12 urządzeń - jaki router, switch?

  router będzie zamknięty w 10 calowej szafce RACKA o wentylacji tej szafki pomyślałeś?Kup coś z Asusa z odkręcanymi antenami zewnętrznymi.

  04 Mar 2017 00:45Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 4104

  Jaki wybrać router oraz switch

  Nie o takie dane pytał Kolega wyżej - to dane z Asusa a nie Desana (a o to nam chodziło).Ale widać, że IP ma ten Asus z puli prywatnej - więc Desan jest obecnie routerem.

  25 Mar 2017 19:29Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 4566

  Jaki router i switch 1000 Mb/s

  Wpadł mi w oko Router ASUS RT-AC1200G+Czy jest to coś wartego uwagi?Bo przydałoby mi się, żeby router posiadał 3-4 złącza ethernetowe

  03 Lis 2018 18:36Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1764

  Modem operatora + switch + dodatkowo router? Łącze symetryczne 300Mb/s

  Tak, ze strony operatora jest możliwość przełączenia routera w tryb bridge. Ale jak już wspomniał IC_Current w poście Zamontowałem sam i po czasie dowiedziałem się że nie bardzo dwa routery jeden za drugim to dałem w AP. No ale znowu po dłuższym czasie mam wrażenie że ten Huawei nie robi dobrej roboty...

  10 Lut 2020 19:07Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 951

  Połaczenia w sieci router- switch

  No i to raczej by działąło ale nie mogę wyłączyć DHCP na asusie bo przestanie mi działac siećmesh bo mam jeszcze trzy pkt Lyra Trio podłączone, taki komunikat dostaję przy próbie wyłączenia.Tak myślę czy jedynym wyjściem będzie podłączenie asusa pod światłowód i switch dopiero od asusa.To wyłącz...

  15 Sty 2022 23:43Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 372

  Co kupić? (2x router 1x switch)

  Hej.Buduję, a przynajmniej staram się wybudować sieć internetową. Do domu już za chwilę będzie podłączone światło 300Mb/s od Ineii.Nie wiem czy będzie to sam mediakonwerter czy modemorouter, aczkolwiek stawiam na to drugie. Razem z Internetem będzie IPTV. Z tego co wyczytałem prawdopodobnie Internet...

  17 Lis 2022 21:17Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 258

  ASUS P4S8X. Świecą się diody - czerwona i zielona. Nie startuje.

  Ważne żeby wykluczyć wszystkie elementy poza płytą główną, sprawz czy przypadkiem nie jest uszkodzony włącznik "power", np poprzez krótkotrwałe zwarcie zwory "power switch" na płycie.Pozdrawiam

  28 Sie 2006 21:11Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1850

  Asus P3V4X + Gainward GeForce 4MX440 = długi+trzy krótkie...

  Warto poczytać 17 stronę manuala. Są tam opisane ustawienia Switch'a DIP dla FBS AGP. Może pomoże.

  15 Lis 2005 19:08Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 2051

  Asus A7N8X 2. 0 deluxe BIOS

  Wydaje mi sie logiczne, ze nalezy wyjac kabel zasilajacy!!!Nigdy nic nie rob przy wlozonym kablu!!!Przeciez na plycie jest zasilanie, nawet gdy go tylko wylaczysz switch'em.Na niektorych (nowszych) plytach jest dioda swiecaca (LED) sygnalizujaca obecnosc napiecia na plycie.Wydawalo mi sie ze...

  22 Lut 2006 10:40Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 2926

  Płyta ASUS P4T-F + P4 2. 0GHZ - dziwny komunikat po włą....

  Dostałem płytę bez żadnej obudowyWrzuciłem ją w stand. ATX-ową obudowę z zasilaczem i chciałem odpalić a tu... j/wGdzie jest gniazdo od tego czujnika.Czy da się go zkrosować:? :, oszukać, czy to zwykły switch czy coś innego?W BIOS-e nie znalazłem niestety takiej opcji:cry: jak pisaliścieByło...

  22 Gru 2006 18:31Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1909

  Asus P2B zamarła podczas pracy

  POST jakoś pika?Dziwna sprawa z tym włączaniem. Być może po rozebraniu, podczas ponownego składania źle podłączyłeś Power Switch z przedniego panelu? Zasilacz daje poprawne wartości napięcia? Wygląda mi to na zepsutą kartę, lub może monitor? Mimo, że ekran jest czarny to system się włącza? Może...

  07 Maj 2007 13:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 894

  ASUS WL-600g ROUTER NA LINUXIE

  Witam troche czytam o tym sprzecie i zastanawiam sie nad jego zakuepem, sprzet jest stosunkow od niedawna na rynku a ma duze mozliwosci. Wbudowany modem ADSL, 4 portowy switch, WIFI, USB z moziwoscia podpiecia drukarki i dysku USB i jest calkiem niedrogi. Dowiedzialem sie ze sprzet moze wykorzystac...

  23 Maj 2007 07:54Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 4085

  Płyta ASUS A7V8X-X Sama startuje, komputer nie działa

  Płyta jak w opisie.Po wyjęciu wszystkich podzespołów i podłączeniu przewodu sieciowego, płyta sama startuje, nawet po odłączeniu Power Switch. Pali sie zielona dioda i kręi wiatrak na procu.Po włożeniu grafiki brak obrazu.We wszystkich przypadkach, brak piszczenia z PC SpeakeraZ wyjętym...

  09 Sie 2007 20:08Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1564

  Asus nie dostaje IP, wszędzie ten sam MAC, router netgear.

  Nie wiem dokładnie o jakim rozwiązaniu w danym momencie piszesz. Jeżeli modem podłączę do gniazda WAN routera, ustawię mac na routerze na zarejestrowany w kablówce to modem dostanie IP. Niestety za pomocą żadnego kompa nie mogę dostać się na świat (obojętnie z jaki tam mac ustawię). Jeżeli router jest...

  22 Sie 2007 22:13Odpowiedzi: 30 Wyświetleń: 3696

  Asus P4P800-x+ piszczenie

  Płyta wyposażona jest chyba w BIOS AMI. W tym przypadku:Number of beeps: 6Description: 8042 Gate A20 test error (cannot switch to protected mode)

  31 Sty 2008 13:02Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1299

  Płyta ASUS P4S333- nie wlacza sie

  Witam, kupilem plyte ASUS P4S333 z allegro, gosc upiera sie ze plyta sprawna ze chodzila mu na celeronie 1, 6. Włozylem tam pentium4 2. 0, na plycie swieci zielona dioda ale plyta wogule nie reaguje na przycisk wlaczenia, moze jakies switch trzeba przestawic lub zworki nie mam pojecia juz chyba wszystkiego...

  10 Kwi 2008 01:40Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1360

  Podkręcanie Athlon 2000xp na Asus A7V8X-MX.

  Ta płyta nie nadaje się do o/c. Z tego co pamiętam przy pomocy dip-switch'y da się jedynie przełączać FSB. Wszystko znajdziesz w instrukcji - do pobrania ze strony asusa.

  Komputery Modding & OC 17 Sty 2009 10:27Odpowiedzi: 37 Wyświetleń: 4598

  Zlecę wykonanie dip-switcha do płyty ASUS A7V8X-MX.

  Witam!!! Poszukuję osoby, która zrobiła by mi dip-switch do zmiany mnożnika oraz napięcia na rdzeniu według tej [url=]Link strony. Proszę o odpowiedzi na e:mail soker_15(at)o2. pl POZDRAWIAM

  16 Gru 2008 21:10Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 686

  Bramka Voip Asus AX-112 - problem z zalogowaniem.

  Ta bramka działa jako switch, nie rozdaje adresu na PC z bramki tylko z modemu. Reset do ustawień fabrycznych nic nie dał.

  22 Sie 2009 16:17Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2296

  asus a4500l reset battery

  Actually no, calibration is made in different way:first you disable all alerts; stand by, hibernation etc.you charging it full on notebook switched offwhen light from charging is off you switching on notebook after system loads you disconnect AC chargernext you living it for free run...

  Komputery Regeneracja Baterii 13 Lut 2010 15:45Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 3583

  ASUS A7V8X - co to za układ?

  To nie będzie ten okład.Wygląda na to ze będzie to MOSFET Dual Channel 8pin smd switch.Nóżki 5 do 8 są zwarte, 2 i 4 to G1 i G2 i wygląda na to ze 1 i 3 to dreny (D1 i D2).Z pomiaru wynika, ze S2, G2, D2 to P Channel switch. Natomiast S1, G1, D1 są zwarte i nie wiem czy to switch P channel...

  09 Kwi 2010 12:09Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1047

  problem z routerem asus RT-G32

  Wepnij kabel nie do WAN tylko do LAN i wyłącz DHCP na tym ruterze powinien zacząć pracować jako switch.Inna opcja po wpięciu do WAN daj na LAN i WIFI adresy z innej grupy niż na WAN. DNS i bramę na WAN ustaw takie jaki jest adres Liveboxa od strony LAN.

  09 Mar 2010 19:34Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2149

  Spalona karta dzwiękowa Realtek ALC662 - Laptop Asus

  Koledzy - ręce mi opadły:cry:Zdobyłem oryginalny układ ALC662 i po podmianie jest prawidłowy dźwięk na głośnikach zewnętrznych ale na głośnikach wbudowanych cały czas cisza.Głośniki wbudowane odzywają się tylko przy włączaniu notebooka. W systemie cisza.Dla pewności przeinstalowałem jeszcze...

  28 Mar 2010 20:47Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 5855

  8 x ASUS P5PE-VM - te same objawy - nie startuja

  Cześć..jestem posiadaczem 8 sztuk płyt głównych jak w temacie. Płyty te były montowane w maszynach wendingowych Pepsi. Pracowały wraz z Celeronami D 3, 06 GHz. procesorki już sprzedałem, lecz płyty zostały.Ogólnie sprawa ma się tak ze po włączeniu zasilania ( PWR switch) wentylator startuje na...

  23 Mar 2011 12:23Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1155

  ASUS A7N8X-E problem z podłączeniem!

  Ciebie interesuje przede wszystkim ATX power ON reszta to diody, reset itp. Pozostałe to zapewne audio (front) i może USB. Przewody często różnia sie nazwami zależnie od producenta płyty i obudowy ale są zazwyczaj podobne lub łatwo sie domyśleć.Podłącz najpierw ATX Power Switch (GND+PWR) resztę jak...

  22 Cze 2010 17:09Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 3345

  Płyta Asus TUSL2 C nie wstaje

  Posiadam w domu taką płyte.Chodzi bardzo stabilnie.Powiedz co robiłeś tuż przed tym jak płyta zaczęła szwankować?Czy ustawiłeś białe przełączniki w niebieskiej obudowie (DIP switch) w poprawnej pozycji?Czy płyta wydaje jakieś dźwięki?Jeżeli nie, to czy głośniczek systemowy jest...

  02 Sie 2010 21:16Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2343

  Asus a6000 (A6B) problem z przyciskiem POWER

  Należy wytargać płytę główną z laptopa czyli innymi słowy rozłożyć go na części pierwsze. Switch można sprawdzić za pomocą multimetru. Jeżeli chodzi o ładowanie to może być to tylko zimny lut na gniazdku zasilającym- warto sprawdzić. Z rozbieraniem ostrożnie. Najpierw wszystko od spodu, potem wyciągnij...

  30 Sie 2010 12:09Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1633

  Problem z wifi: router Asus kontra modem Arris

  Po pierwsze, a właściwie już po drugie, proszę dbać o pisownię i poprawić swoje poprzednie posty.Po wtóre - Do routera zapewne dostałeś instrukcję, a w niej napisano jak go zresetować, jakim adresem wejść w konfigurację i jak podłączyć do komputera.I kolejna rzecz, o której już pisałem - są nikłe...

  01 Wrz 2010 17:34Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 3726

  Płyta główna Asus P5GD1-FM/S nie "startuje"

  Po pierwsze - skoro:- płyta jest "nowa" (powinno być napisane nieużywana) a w Twoim przypadku nawet testowana,- karta graficzna jest nowa,- zasilacz jest pewny i podłączony prawidłowo do płyty (EATXPWR1 główny i 4 pin ATX12V1),- pamięci DDR2 sprawdzone i prawidłowo skonfigurowane,no...

  06 Lis 2010 20:16Odpowiedzi: 20 Wyświetleń: 4417

  ASUS Jak podłączyć kable do płyty głównej

  Nie może - bo po co? Reset SW, to jest switch, czyli przycisk działający chwilowo - nie ma żadnej potrzeby żeby go sygnalizować jakąś lampką/diodą? Ja przynajmniej nie widziałem takiego dziwoląga.No to czemu nie działa, hmm??? Co nie działa - napisz w końcu coś sensownego!

  18 Mar 2011 23:12Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 13037

  Laptop Asus PRO50Z - brak obrazu na ekranie.

  Laptop trafił do mnie z uszkodzonym gniazdem zasilającym i wyładowaną baterią, dlatego nie wiem co było wcześniej. Po wymianie gniazda i podłączeniu ładowarki ładuję baterię, lecz przy próbie uruchomienia brak jest jakiejkolwiek reakcji na ekranie. Niby wszystko startuje, słychać szum dysku, ale na ekranie...

  13 Sie 2012 14:54Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2232

  Laptop Asus x61s niedziałające gniazdo słuchawek

  Dzięki za odpowiedź. To że w złączu jest switch to wiedziałem, tylko właśnie... jak rozpoznaje to Ubuntu... Jeśli ktoś to wie to proszę o wiadomość. Z manualem też jest straszny problem...Dzięki kolego _haker_1 za bardzo obszerną instrukcje rozkręcenia laptopa.W końcu zebrałem się do wymiany...

  31 Maj 2011 18:25Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4026

  ASUS F5Z zachowuje się dziwnie;nie uruchamia się, bądz uruchamia bardzo długo

  Mam jeszcze jedno a w sumie 2 podejrzenia. otóż wczoraj wyłączyłem w biosie funkcję oszczędzania energii lub monitora (dokładnie nie pamiętam jak to było sformułowane) i o dziwo komp zaczął się uruchamiać za każdym razem, do momentu zamknięcia klapy. potem znowu kłopoty ale ogólnie uruchamia sie8 na10...

  02 Paź 2014 15:19Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 8730

  Asus DSL-N12U + Router przewodowy Gigabit.. zagra to?

  zależałoby mi na jednej sieci, można tak, zagra to?To lepiej switch z portami "gigowymi", jeden router już masz.

  11 Mar 2012 00:06Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1963

  Wymiana klawiatury zwykłej na podświetlaną (Asus k70ic)

  Niby dobre i proste rozwiązanie - gorzej jak z tego gniazda trzeba będzie skorzystać:DDlatego ja pomyślę jeszcze nad ew. innym umiejscowieniem włącznika.edit:Dobrym miejscem na umieszczenie przełącznika do klawiatury jest Kensington Lock<- Jak na tym zdjęciu.Mało inwazyjne i nie...

  28 Mar 2018 18:50Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 26212

  Konfiguracja switcha Asus 5 portów

  Witam. Kupiłem switch Asus, podlaczylem go wedle rysunków do komputera sąsiada i wszystko działa. Podpialem rownież swój komputer ale sygnał sie nie rozdziela. Nie znam sie w ogóle a podejrzewam, ze trzeba odpowiednio skonfigurowac adresy ip i inne pierdoły wiec czekam i liczę na pomoc/ wasze sugestie...

  29 Maj 2012 12:04Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1241

Rozpoczęcie pracy z Asus Gigax 1124

Bezpośredni link do pobrania Rozpoczęcie pracy z Asus Gigax 1124

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Rozpoczęcie pracy z Asus Gigax 1124