Podręcznik migracji sprzętu Beko Cin6460g

Podręcznik migracji sprzętu Beko Cin6460g to narzędzie przeznaczone do migracji i konwersji plików między różnymi systemami Beko. Może być wykorzystywany do przeniesienia danych między systemami Beko, takimi jak Cin6460g, Cin8705g i Cin9120g. Jest to oprogramowanie dostępne za darmo na stronie Beko, które pozwala na bezpieczną i szybką migrację danych. Podręcznik migracji sprzętu Beko Cin6460g jest łatwy w użyciu i pozwala na przenoszenie danych poprzez połączenie sieciowe lub dysk twardy. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Windows i Linux, a także umożliwia konwersję danych między różnymi systemami.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik migracji sprzętu Beko Cin6460g

Potrzebujesz wsparcia?

Beko jest tutaj, aby Ci pomóc.

Wybierz produkt

Wskaż produkt, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Instrukcje obsługi

Wyszukaj numer urządzenia

Informacje gwarancyjne

Sprawdź naszą standardową gwarancję i rozszerzoną gwarancyjnę na komponenty

Skontaktuj się z nami

Chcesz się skontaktować?

Przewodnik napraw i części zamiennych

Potrzebujesz pomocy technicznej?

Odwiedź naszą stronę wyszukiwania usług

Znajdź usługę

Zaleca się rozmrażanie zamrażarki mniej więcej raz w miesiącu lub gdy poziom szronu osiągnie grubość 0, 5 cm.

Chłodziarki z systemem odszraniania nie wymagają ręcznego rozmrażania.

Podczas działania chłodziarki możesz słyszeć odgłosy przypominające szum wody. Odgłosy te powstają, gdy w układzie chłodniczym przepływa ciecz i gaz. Nie jest to usterka.

Dźwięk ten może być również emitowany z sieci wodociągowej, jeśli chłodziarka jest wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu, lub podczas automatycznego rozmrażania, jeśli urządzenie ma funkcję odszraniania. Spróbuj określić, skąd pochodzi dźwięk. Jeśli dźwięk pochodzi z zamrażarki lub z obszaru pomiędzy dopływem wody a kostkarką do lodu, dźwięk ten jest zjawiskiem normalnym i po chwili ustanie automatycznie.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Dźwięk ten informuje o otwartych drzwiach. Jeśli drzwi chłodziarki pozostaną otwarte, wspomniany alarm włączy się po kilku minutach. Alarm wyłączy się po zamknięciu drzwi.

Podczas przechodzenia pralki z jednego etapu do drugiego, na przykład z mieszania do wirowania, słychać stukot. W takim przypadku odgłos stukania jest normalny i nie oznacza uszkodzenia. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być ciężki przedmiot lub ciało obce w bębnie. Jeśli podejrzewasz, że tak właśnie jest, zatrzymaj pralkę i odprowadź wodę z wnętrza, aby usunąć przedmiot. 

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas emitowania tego hałasu, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem.

Te odgłosy są normalnym zjawiskiem podczas odprowadzania wody z bębna. Ustaną one po całkowitym odprowadzeniu wody.

Silnik pralki może wydawać odgłosy buczenia lub furkotu podczas wirowania bębna. Jeśli słyszysz tylko te dźwięki podczas odprowadzania wody z urządzenia, może to oznaczać problem z wężem odpływowym. 

Wąż odpływowy usuwa wodę z bębna. Nie powinien on być wygięty ani zatkany. Sprawdź wąż i w razie potrzeby odblokuj lub wyprostuj go.

Jeśli urządzenie nie działa prawidłowo podczas wydawania tego dźwięku, należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem. 

Jeśli dźwięk jest rytmiczny, przyczyną może być nierównomierne obciążenie lub ciało obce w bębnie. W przypadku podejrzenia, że zaszła taka sytuacja, należy zatrzymać pralkę i spuścić wodę z wnętrza. Usuń obce przedmioty lub dodaj inne rzeczy, takie jak ręczniki, aby zrównoważyć obciążenie bez przekraczania dopuszczalnego limitu pojemności urządzenia.

Te odgłosy mogą być również spowodowane uderzeniem urządzenia w węże znajdujące się z tyłu, na ścianie lub w szafce. Sprawdź, czy węże są prawidłowo zamocowane i czy urządzenie nie zmieniło pierwotnego położenia. 

Na koniec należy sprawdzić, czy urządzenie stoi poziomo i stabilnie na stopkach. Spróbuj zakołysać pralką z boku na bok lub do przodu i do tyłu. Nadmierne kołysanie może być spowodowane nierówną podłogą lub nieprawidłowym wypoziomowaniem stopek urządzenia.

Sprawdź wypoziomowanie urządzenia za pomocą poziomicy spirytusowej. Jeśli urządzenie nie jest wypoziomowane, należy wyregulować stopki, sięgając pod chłodziarkę i wyszukując dwie nóżki z przodu. Należy je obrócić w prawo lub w lewo, aż stabilnie zetkną się z podłogą.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz porady dotyczącej produktu, kupujesz akcesoria, czy po prostu chcesz wyrazić opinię - jesteśmy tu dla Ciebie.

222 50 14 14Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

Potrzebujesz więcej wsparcia?

Znajdź najczęściej zadawane pytania, przewodniki wideo, artykuły i nie tylko.

Poznaj nowe funkcje usługi Adobe Learning Manager i wprowadzone ulepszenia.

Nowości w tej wersji

Konfiguracja wielu metod logowania jednokrotnego

Usługa Adobe Learning Manager obsługuje obecnie jedną metodę logowania dla użytkowników wewnętrznych i jedną dla zewnętrznych. Stwarza to ograniczenia w przypadku, gdy pracownicy, klienci oraz partnerzy handlowi klientów używają tego samego konta.

Aby ułatwić obsługę wielu typów grup użytkowników logujących się na platformie, usługa Adobe Learning Manager będzie obsługiwać wiele metod logowania z zastosowaniem różnych konfiguracji logowania jednokrotnego (SSO, single sign-on) zarówno dla użytkowników wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Więcej informacji znajdziesz w artykule Wiele metod logowania jednokrotnego.

Dostęp do funkcji bez logowania

Natywny portal szkoleń usługi Adobe Learning Manager jest teraz dostępny również bez zalogowania.

Uczniowie mogą przeglądać stronę szkoleń i korzystać z niej, sprawdzać dostępne kursy i zawartość, a następnie logować się w celu korzystania z kursów.

Ta funkcja ułatwia tworzenie portali edukacyjnych skierowanych do klientów, w których uczniowie mogą przeglądać kursy bez konieczności wstępnego logowania. com/pl/learning-manager/administrators/feature-summary/non-logged-in-experience-learners. html">Interfejs dla uczniów niezalogowanych.

Ulepszenia strony przeglądu szkoleń

Strona Przegląd szkoleń zawiera teraz nowy interfejs, który oferuje uczniom udoskonalony interfejs podczas korzystania z kursów.

Inne ulepszenia:

 • Zakładki do szkoleń
 • Polecane powiązane kursy
 • Informacje o ścieżkach edukacyjnych w przypadku kursów i ścieżek edukacyjnych
 • Możliwość kliknięcia imienia i nazwiska autora
 • Wskazówki graficzne ułatwiające nawigację

Strony profilowe autorów

Na stronie profilu autora znajdują się wszystkie szkolenia utworzone przez danego autora.

Uczniowie mogą łatwo znaleźć informacje o danym autorze i wszystkie opracowane przez niego szkolenia.

Zakładki do szkoleń

Uczniowie mogą zapisywać szkolenia (tworzyć do nich zakładki), używając przycisku Zapisz na poziomie tytułu kursu lub strony przeglądu. Wszystkie zakładki do kursów są dostępne na stronie głównej ucznia.

Dostosowywanie odtwarzacza

W tej wersji możesz dostosować odtwarzacz Fluidic, aby dopasować wymagania wizerunku marki danego kursu.

Poszczególne ustawienia i opcje odtwarzacza mogą być widoczne lub ukryte zależnie od wymagań zawartości, aby w uczniowie mieli kontrolę odpowiednią do typu zawartości. Możesz zastosować tę zmianę do implementacji natywnych oraz bezklientowych. 

Zmieniać możesz następujące opcje:

 • Przełączanie spisu treści
 • Notatki
 • Język
 • Prędkość
 • Napisy
 • Głośność
 • Sterowanie odtwarzaniem
 • Logowanie w imieniu ucznia lub przełożonego

  Administrator może uruchomić sesję działania w czyimś imieniu, logując się w imieniu dowolnego użytkownika ze swojego konta w roli ucznia lub przełożonego. com/pl/learning-manager/administrators/feature-summary/impersonation-learner-manager. html">Logowanie w imieniu ucznia lub przełożonego.

  Dziennik kontroli poczty e-mail

  Administrator ma teraz dostęp do dzienników całej wysłanej poczty e-mail z poziomu systemu. Służy do tego raport Ścieżka audytu poczty e-mail.

  Dziennik ten zawiera wszystkie dane związane z wiadomościami e-mail wysłanymi w ciągu ostatnich 30 dni. Jest odświeżany każdego dnia. Raport zawiera też inne informacje, takie jak stan dostawy, nadawca, odbiorca, temat i metadane zawartości.

  Pobierz raport, wybierając opcję Raporty > Raporty niestandardowe > Raporty programu Excel > Raport na temat poczty e-mail. Zostanie wyświetlone powiadomienie umożliwiające pobranie raportu.

  Ten raport zawiera następujące pola:

 • Czas wyzwolenia wiadomości e-mail (w strefie czasowej UTC)
 • Czas ostatniego stanu zdarzenia (w strefie czasowej UTC)
 • Stan dostarczenia
 • Adres e-mail odbiorcy
 • Identyfikator użytkownika nadawcy
 • Temat wiadomości e-mail
 • Typ jednostki
 • Nazwa jednostki
 • Identyfikator jednostki
 • Powiadomienie o uczniach na liście oczekiwania

  Gdy autor doda nowe wystąpienie, może wyzwolić powiadomienie e-mail skierowane do uczniów na listach oczekiwania w innych wystąpieniach. Uczniowie są informowani o zmianie pocztą e-mail. 

  Szablony wiadomości e-mail na poziomie wystąpienia

  Możesz dostosować wiadomości e-mail oddzielnie dla każdego wystąpienia szkolenia.

  Jeśli autor lub administrator może dodawać nowe wystąpienia, można też edytować szablon dodatkowego wystąpienia.

  Jeśli na przykład kurs ma różne rodzaje odbiorców, możesz odpowiednio dostosować szablon wiadomości e-mail. 

  Kolejność ważności szablonów:

  1. Szablon na poziomie wystąpienia
  2. Szablon na poziomie szkolenia
  3. Szablon na poziomie konta

  Komentarze instruktora przy akceptowaniu zgłoszeń

  Dodawanie komentarzy przez instruktorów podczas akceptowania zgłoszeń uczniów Uczniowie otrzymują powiadomienia e-mail oraz powiadomienia w aplikacji (jeśli je włączona) po zatwierdzeniu zgłoszenia przez instruktora. Komentarze związane ze zgłoszeniem są wymieniane w transkryptach uczniów zarówno u administratora, jak i ucznia.

  Ulepszenia związane z wyszukiwaniem

  Jest wyświetlana historia wyszukiwań ucznia, co ułatwia ich przeglądanie.

  Wyniki wyszukiwania są teraz spójne w przypadku nauki formalnej i nieformalnej (nauki społecznościowej). Wyniki obejmują szkolenia, naukę społecznościową i rynek zawartości.

  To wyszukiwanie jest bardziej ukierunkowane. Prezentowane są wyniki wyszukiwania z trzech miejsc: nauka formalna, nauka społecznościowa i rynek zawartości.

  Wyszukiwanie oparte na frazach

  W tej wersji aplikacji Adobe Learning Manager wyszukiwanie z autouzupełnianiem zostało zastąpione wyszukiwaniem opartym na frazach.

  Ostatnie wyszukiwania

  Uczeń może przeglądać swoje ostatnie wyszukiwania tylko w ramach bieżącej sesji.

  Katalog bezpłatnych kursów na rynku zawartości

  Teraz uczniowie mają dostęp na rynku zawartości do katalogu 50 gotowych, specjalnie dobranych, jakościowych i bezpłatnych kursów.

  Obsługa języka indonezyjskiego

  Jest teraz dostępny indonezyjski język interfejsu (bahasa Indonesia) w aplikacji ucznia i przełożonego.

  Obowiązkowe pole Autor

  Podczas tworzenia kursu pole Autor jest obowiązkowe.

  Zmiany rynku zawartości

 • Nowo utworzone konta testowe pozwalają przeglądać nowy katalog 50 bezpłatnych kursów dostępnych na rynku zawartości.
 • Uczeń może sprawdzić wyniki wyszukiwania i korzystać z łączy osadzonych przekierowujących na rynek zawartości.
 • Zmiany immersyjnych stron mobilnych

  W tej wersji użytkownicy immersyjnych stron mobilnych mogą wykonywać następujące zadania:

 • Tworzenie wpisów związanych z ankietami.
 • Edytowanie wpisów wszelkich typów (RTE).
 • Obsługa handlu elektronicznego.
 • Podgląd modułu: Uczniowie korzystający z immersyjnych stron mobilnych otrzymają funkcję podglądu modułu. Ta zmiana umożliwia uczniom wyświetlanie podglądu modułów przed zarejestrowaniem się do kursu.
 • Kopiowanie adresu URL.
 • Usuwanie tablicy.
 • Zmiany łączników Zoom.

  Typ aplikacji JWT zostanie wycofany w czerwcu 2023 r. Zalecamy utworzenie aplikacji OAuth (w tym w architekturze serwer-serwer), aby zastąpić funkcje aplikacji JWT używane na koncie.

  Raport na temat gamifikacji

  W tej wersji jest dostępny raport zawierający kursy z włączoną gamifikacją.

  Importowanie preferencji języka przez arkusz CSV

  W przypadku importowania arkusza CSV zawiera on pola Interface Language (Język interfejsu), Content Language (Język zawartości) i Time Zone (Strefa czasowa).

  Administrator może wyeksportować raport zawierający te same pola.

 • Język interfejsu
 • Język zawartości
 • Strefa czasowa
 • Ten raport mogą eksportować administratorzy i administratorzy niestandardowi.

  Wpływ na lokalizację

 • Nazw kolumn nie można przetłumaczyć. Muszą pozostać w niezmienionej formie: Language, Content Language, Timezone.
 • W przypadku kodów ustawień regionalnych nie ma znaczenia wielkość liter.
 • Choć nie ma ograniczeń co do wprowadzanych kodów krajów, możesz podać tylko jeden kod języka. Na przykład obie wartości „it_IT” i „it” są poprawne.
 • Jeśli w raporcie występują niezgodności związane z nieprawidłowym kodem ustawień regionalnych, arkusz CSV jest nadal przetwarzany w normalny sposób. Nie wpływa to na jego pozostałe rekordy. Jeśli kod ustawień regionalnych jest nieprawidłowy, preferencja ustawień regionalnych użytkownika nie jest aktualizowana. Pozostałe dane są aktualizowane.
 • Łączniki klas wirtualnych

  Jeśli identyfikator e-mail administratora posłużył do skonfigurowania łącznika klas wirtualnych, ten administrator ma następujące uprawnienia:

 • Tworzenie spotkań
 • Aktualizowanie spotkań
 • Pobieranie raportu frekwencji
 • W przypadku utworzenia lub zaktualizowania spotkania w klasie wirtualnej instruktor musi ZAKOŃCZYĆ takie spotkanie w ciągu 30 minut od zaplanowanego czasu zakończenia.

  Zakładki

  Dodano następujące interfejsy API umożliwiające dodanie zakładki do kursu na stronie Przegląd szkoleń:

 • Pobieranie wszystkich zakładek: primeapi/v2/bookmarks
 • Tworzenie zakładki: primeapi/v2/learningObjects/{id}/bookmark
 • Usuwanie zakładki: primeapi/v2/learningObjects/{id}/bookmark
 • Obsługa migracji wielojęzykowych metadanych i zawartości

  Dla wszelkich typów szkoleń dostępnych na platformie (kursów, ścieżek edukacyjnych, modułów, certyfikacji i materiałów pomocniczych) jest obsługiwana migracja w wielu językach. Polega ona na wykorzystaniu dodatkowych kolumn dla dodatkowych języków w plikach CSV.

  WYMAGANIA WSTĘPNE

  Udostępnij projekt migracji jako administrator ds. integracji, a następnie udostępnij identyfikator migrationProjectId zespołowi pomocy technicznej aplikacji ALM, aby włączył flagę wielu języków na zapleczu.

  ELEMENTY PODLEGAJĄCE MIGRACJI W WIELU JĘZYKACH

 • Moduł
 • Kurs
 • Wersja modułu
 • Certyfikacje
 • Program edukacyjny
 • Materiały pomocnicze
 • Wersja materiałów pomocniczych
 • Specyfikacja pliku CSV
  Aplikacja Learning Manager udostępnia zbiór standardowych specyfikacji plików CSV dla potrzeby migracji z obsługą wielu języków. Zalecane jest zapoznanie się z nimi przed rozpoczęciem procesu migracji. Administrator ds. integracji może analizować aktualne formaty danych i mapować je tak, aby pasowały do dostępnych w usłudze Learning Manager elementów szablonu CSV.

  Znane problemy

 • Nie można zaktualizować pliku module_version w ramach tego samego uruchomienia (w ramach tego samego przebiegu moduł nie może zostać zmigrowany z dwiema wersjami z tym samym modułem).
 • Aktualizacja zawartości lub metadanych jest uważana za aktualizację wersji modułu z pliku CSV module_version.
 • Brak obsługi aktualizacji pliku Job_Aid_Version za pomocą pliku CSV job_aid_version.
 • Wycofywanie tokenów autoryzacji i plików cookie

  Bezklientowa aplikacja platformy edukacyjnej pobiera token odświeżania (refresh_token) przy pierwszym logowaniu. Następnie token odświeżania służy do generowania tokenu dostępu (access_token) dla aplikacji klienckich, co umożliwia tworzenie wywołań interfejsu API. Przy odtwarzaniu zawartości punkt końcowy OAuth służy do wygenerowania pliku cookie zarządzania odtwarzaniem. Obejmuje to wiele plików zawartości i wywołań interfejsu API związanych z plikami cookie. Plik cookie wygenerowany przez rozwiązanie OAuth jest ważny tak samo długo jak token dostępu — przez siedem dni. Po wygenerowaniu pliku cookie nie można go wyczyścić (inaczej niż w przypadku wylogowania się z aplikacji internetowej). Pliki cookie OAuth i aplikacji internetowej są innego rodzaju. Różne oprogramowanie nie rozpoznaje obu typów.

  Aby umożliwić wyczyszczenie pliku cookie, wprowadziliśmy nowy punkt końcowy. Wycofuje on token odświeżania, plik cookie lub plik cookie razem z tokenem odświeżania.

  Szczegóły

  Punkt końcowyParametry zapytaniaTreść żądania
  POST oauth/o/revoke

  cookie=true|false

  Wskazuje potrzebę wycofania pliku cookie.

  refresh_token=true|false

  Wskazuje odświeżenie.

  Treść wymagana do wycofania tokenu odświeżania lub tego tokenu razem z plikiem cookie.

  {

  "Identyfikator klienta": <>,

  "Klucz tajny klienta": <>,

  "Odświeżanie tokena": <>

  }

  Treść wymagana do wycofania samego pliku cookie OAuth.

  "Token dostępu": <>

  }

  Wydane publicznie interfejsy API

  W tej wersji udostępniliśmy publicznie kilka interfejsów API.

  Interfejsy APITypOpis/social/search
  GETWyszukuje w nauce społecznościowej. /announcements
  Pobiera szczegółowe informacje o komunikacie w nagłówku, który jest przypisany do ucznia.
  /announcements/{id}
  /learningObjects/{id}/loResources/{loResourcesId}
  Pozwala przesłać adres URL pliku loResource o typie zasobu „Activity” (Aktywność), gdzie jest wymagane zgłoszenie pliku.
  /jobAid/{jobAidId}/jobAidDownloaded
  Ustawia raport pobierania materiałów pomocniczych.
  /bulkimport/startrun
  POSTUruchamia import masowy. /bulkimport/cansync
  Synchronizuje import masowy. /search
   /uploadInfo
  Pobiera informacje związane z aktualizacją zawartości.
  /uploadSigner
  Pobiera podpis zawartości wymagającej podpisania.
  /avatar
  Aktualizuje obraz awatara ucznia, wstawiając nowy obraz.
  DELETEUsuwa obraz awatara ucznia.

  Aplikacja Salesforce

  Opcja Ignoruj elementy edukacyjne wyższego poziomu musi zostać włączona w aplikacji Salesforce, aby było możliwe jednoczesne wyświetlanie wszystkich kursów, programów edukacyjnych i certyfikatów.

  Interfejsy API dostosowywania odtwarzacza

  W tej wersji udostępniliśmy interfejsy API pozwalające dostosować odtwarzacz. Dostępne opcje:

 • Uruchamianie lub ładowanie odtwarzacza
 • Nawigowanie do określonego modułu
 • Zmienianie języka
 • Zamykanie odtwarzacza
 • Odtwarzanie, wstrzymywanie, przewijanie w przód/tył, przeszukiwanie, zmienianie głośności lub zmienianie szybkości
 • Przechwytywanie zdarzeń generowanych przez odtwarzacz
 • Wyświetlanie pozycji ucznia na liście oczekiwania

  Interfejs API GET /enrollments/{id}/waitlistPosition (w ramach interfejsu API elementów edukacyjnych) pobiera pozycję użytkownika na liście oczekiwania do określonej rejestracji.

  Zgłaszanie daty ukończenia w certyfikacjach zewnętrznych

  Interfejs API /primeapi/v2/learningObjects/certification:xxxxx API zawiera atrybut „completionDateSameAsApprovalDate” wskazujący, czy certyfikacja ma włączony parametr „Certification Completion Date” (Data ukończenia certyfikacji) dla danego ucznia. Jest to flaga true/false (prawda/fałsz).

  Pobieranie danych podglądu elementów edukacyjnych

  Dodano interfejs API GET /preview/learningObjects/{id}, który pozwala pobrać informacje podglądu elementu edukacyjnego.

  Przenoszenie użytkowników zewnętrznych w ramach profilów

  Wywołanie PUT primeapi/v2/externalProfiles/{currentep}/users`/{userid}? pozwala przenieść użytkownika do innego profilu zewnętrznego przez podanie nowego identyfikatora externalProfile (profil zewnętrzny).

  Dodawanie użytkowników do profilów zewnętrznych

  Wywołanie POST /externalProfiles/{id}/users dodaje użytkowników zewnętrznych do profilu zewnętrznego.

  Informacje o bieżącej wersji usługi Learning Manager (internetowej i na urządzenia) oraz wcześniejszych wersjach znajdziesz w artykule Uwagi na temat wersji.

  Informacje o błędach usuniętych w tej aktualizacji znajdziesz na liście usuniętych błędów.

  Wcześniejsze wersje usługi Learning Manager

  Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych... PAMIĘTAJ: WARTO PRZECZYTAĆ INSTRUKCJĘ PRZED ZAKUPEM!!!

  Jeśli ten dokument zawiera instrukcję, której szukasz – pobierz ją teraz. Lastmanuals zapewnia szybki i łatwy dostęp do instrukci firmy BEKO DFN 71045. Mamy nadzieję, że instrukcja firmy BEKO DFN 71045 będzie przydatna.

  Lastmanuals pomaga w ściągnięciu instrukcji obsługi dla BEKO DFN 71045


  Skrót instrukcji: podręcznik użytkownika BEKO DFN 71045

  Szczegółowe instrukcje użytkowania znajdują się w podręczniku użytkownika.

  [... ] ZMYWARKA DO NACZYProsimy najpierw przeczyta niniejsz instrukcj obslugi!Drodzy Klienci, Mamy nadziej, e urzdzenie to, wyprodukowane w najnowoczeniejszych zakladach i poddane procedurze cislej kontroli jakoci, sluy Wam bdzie jak najlepiej. Prosimy zatem przed jego uruchomieniem uwanie przeczyta cal instrukcj obslugi i zachowa j do wykorzystania w przyszloci. Jeli kiedy przekaecie to urzdzenie komu innemu, wraz z nim oddajcie take t instrukcj.Instrukcja obslugi pomoe szybciej i bezpieczniej korzysta z tego produktu.· Przeczytajcie t instrukcj obslugi przed zainstalowaniem i uruchomieniem produktu. · Zachowajcie t instrukcj pod rk do wykorzystania w przyszloci. [... ] Jeli mieszkasz w strefie, w której energia elektryczna jest w nocy tasza, moesz zmywa naczynia uywajc funkcji Silent (ciche zmywanie). Funkcje pomocnicze nadaj si nie do wszystkich programów zmywajcych. W razie uywania detergentu uniwersalnego lepsz wydajno suszenia uzyskuje si wybrawszy funkcj detergentu w tabletkach. Szybki Skraca czas wybranego cyklu zmywania i zmniejsza zuycie wody uruchamiajc zmywanie pod wyszym cinieniem. Cichy Zapewnia zmywanie delikatne i ciche uruchamiajc zmywanie pod niszym cinieniem.Extra suszenie Zapewnia wysok wydajno suszenia. Tablet Detergent Funkcja ta zapewnia lepsze suszenie przy uyciu detergentów uniwersalnych, np. 3w1, 4w1, 5w1, wszystko w jednym, itp., zalenie od twardoci wody zasilajcej.27 PLProgram Auto 40°C-65°C Zmywanie wstepne Blink 20' Mini 30' 35°C Delikatny 40°C Eco 50°C A Express 58' Intensywny 65°C Hygiene+ 70°C Mix WashZastosowanie funkcji Szybki + + + Cichy + + +Extra suszenie + + + + + + + +Tablet Detergent + + + + + +«-» wskazuje, e danej funkcji nie mona wybra, «+» za wskazuje, e dan funkcj mona wybra razem z wlaciwym programem. Wybierz funkcj pomocnicz, któr chcesz doda do danego programu naciskajc klawisze wyboru > lub < i nacinij klawisz potwierdzania. Ponownie nacinij klawisz funkcji, aby powróci do menu glównego (ekran wyboru programów) bez dodawania funkcji pomocniczych do programu zmywania. Funkcji szybkiego i cichego zmywania nie mona wybra równoczenie. Jeli wybierze si jedn z tych funkcji, gdy wczeniej wybrana zostala druga z nich, urzdzenie wywietli komunikat ostrzegawczy,, Nie mona wl. Jeli ten sam przycisk funkcji naciniesz dwukrotnie, zauwaysz, e wskanik zapali si za pierwszym naciniciem i zganie wraz ze skasowaniem tego wyboru za drugim naciniciem. W przeciwiestwie do innych funkcji, funkcja detergentu w tabletkach pozostanie wybrana, pomimo jej skasowania ponownym naciniciem wlaciwego przycisku po jej wybraniu. Tylko w przypadku wybrania programów zmywania wstpnego i blyskawicznego, w których funkcja ta nie dziala, zobaczysz e jej wskanik ganie. Gdy zmieniasz program, gdy uprzednio wybrana zostala jedna lub wicej takich funkcji innych ni detergent w tabletkach, zobaczysz e zganie wlaciwy wskanik funkcji na wywietlaczu, a wybór zostanie28 PLskasowany. Do nowo wybranych programów naley od nowa dodawa odpowiednie funkcje.Nastawianie czasu zmywaniaOpónienie uruchamiania Uruchomienie wybranego programu mona opóni o czas do 18 godzin. Opónionego uruchamiania nie mona nastawi po uruchomieniu programu. Nacinij klawisz opónienia uruchamiania, aby otworzy menu opónienia uruchamiania. W wierszu informacji na ekranie wywietli si,, 0:00", a Klepsydra zacznie miga. Naciskaj klawisz wyboru > lub <, aby nastawi dane opónienie uruchomienia. klawisz > zwiksza opónienie o 30 minut, a klawisz < - zmniejsza je o 30 minut. Nacinij klawisz Start/Zatrzymaj/ Kasuj, aby uruchomi odmierzanie czasu opónienia. ] >>> Jeliuywasz detergentu w proszku, nie przechowuj go w miejscach wilgotnych. Ze wzgldu na latwo przechowywania zalecamy uywanie detergentu w tabletkach. Wirniki naley regularnie czyci, zgodnie z rozdzialem,, Konserwacja i czyszczenie".·Zatkane otwory wirnika. >>> Otwory dolnego i górnego wirnika mog by zatkane42 PLZdobienia i ornamenty s usuwane ze sprztu kuchennegoC Szklo zdobione i zdobiona porcelana z polyskiem nie nadaj si do zmywaniaRysy na naczyniachw zmywarce. ]


  WARUNKI NA KTÓRYCH POBIERASZ INSTRUKCJĘ FIRMY BEKO DFN 71045

  Lastmanuals oferuje tworzoną przez społeczność usługę współdzielenia, przechowywania i szukania instrukcji opisujących obsługę sprzętu i oprogramowania: podręczników, poradników, skróconych instrukcji, not technicznych...
  W żadnym wypadku Lastmanuals nie ponosi odpowiedzialności za to, że dokument którego poszukujesz jest niedostępny, niepełny, w innym języku niż Twój albo jeśli model lub język nie pokrywają się z opisem. Lastmanuals, w takim przypadku, nie oferuje usługi tłumaczenia.

  Kliknij na „Pobierz instrukcję” na końcu tej umowy, jeśli akceptujesz jej warunki, wtedy rozpocznie się pobieranie instrukcji produktu firmy BEKO DFN 71045.

  Podręcznik migracji sprzętu Beko Cin6460g

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik migracji sprzętu Beko Cin6460g

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik migracji sprzętu Beko Cin6460g