Gwarancja i pomoc techniczna Caliber Competition Ca 190 Pro Series

Caliber Competition Ca 190 Pro Series oferuje swoim klientom szeroki zakres gwarancji i pomocy technicznej. Kupujący otrzymują ośmioletnią gwarancję na wszystkie produkty, w tym części oraz usługi, oferowane przez firmę. Firma oferuje również szeroki zakres usług pomocy technicznej. Wsparcie techniczne obejmuje pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z produktem, wyjaśnianie skomplikowanych funkcji, a nawet zapewnienie wsparcia technicznego podczas tworzenia programów sterujących. Firma oferuje również bezpłatne szkolenia oraz wsparcie telefoniczne, które pomagają klientom w osiągnięciu maksymalnej wydajności produktu. Dzięki tak szerokiemu zakresowi wsparcia technicznego klienci mogą cieszyć się produktem przez długi czas i mieć pewność, że produkt działa prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: Gwarancja i pomoc techniczna Caliber Competition Ca 190 Pro Series

Poniżej przedstawiono informacje na temat pomocy technicznej dotyczącej urządzeń, akcesoriów, systemów i sieci. Jeśli chcesz zakupić usługi zarządzane lub usługi obsługi technicznej firmy Motorola Solutions, przejdź na stronę Usługi zarządzane i usługi obsługi technicznej.

Przedstawiciele są w tej chwili niedostępni. Sprawdź ponownie za kilka godzin lub kliknij łącze Skontaktuj się z nami online — wtedy my skontaktujemy się z Tobą.

Back

Przejdź do...
 • Pomoc techniczna dotycząca radiotelefonów konsumenckich
 • Pomoc techniczna i dotycząca napraw (tylko dla klientów kontraktowych)
 • Powiadomienia techniczne Motorola Solutions
 • Podręczniki i instrukcje obsługi produktów
 • Produkty Motorola Mobility (telefony komórkowe itp. )

Back

Pomoc techniczna dotycząca radiotelefonów konsumenckich

TALKABOUT – radiotelefony konsumenckie – skrócona instrukcja obsługi (wideo - jęz. angielski)

TALKABOUT – radiotelefony konsumenckie – podstawowe funkcje (wideo - jęz. com/watch? v=130vAQRi3Bs" alt="Attaching Accessories" data-uet="{"link-type":"button", "link-label":"Attaching Accessories", "cname":"image and text", "add-detail":"horizontalview", "page-area":2}" target="_blank">

TALKABOUT – radiotelefony konsumenckie – podłączanie akcesoriów (wideo - jęz. angielski)

Kliknij poniższe łącza, aby uzyskać informacje na temat pomocy technicznej dotyczącej radiotelefonów konsumenckich.

RADIOTELEFONY TALKABOUT - BROSZURA

Akcesoria 

Najczęściej zadawane pytania 

Czy radiotelefony konsumenckie są ze sobą zgodne?
-– Tak, mogą również współpracować z radiotelefonami innych marek pracującymi w paśmie 446 MHz. Należy je jednak ustawić ten sam kanał i kod nadawania. Jeśli któryś z używanych radiotelefonów nie obsługuje kodów nadawania, spróbuj ustawić radiotelefon posiadający tę funkcję na „0”.

Mam dwa radiotelefony konsumenckie. Jeśli kupię dwa kolejne urządzenia, to czy będą ze sobą współpracować?
– Tak, wystarczy je ustawić na ten sam kanał i kod nadawania.

Jaki jest maksymalny zasięg radiotelefonu konsumenckiego?
-– Podany zasięg łączności jest obliczany dla bezpośredniej linii widzenia w optymalnych warunkach. Rzeczywisty zasięg może być inny w zależności od terenu i warunków pogodowych. Często rzeczywisty zasięg jest mniejszy od podanego maksimum. Na faktyczny zasięg wpływ ma wiele czynników, np. : ukształtowanie terenu, warunki pogodowe, zakłócenia elektromagnetyczne oraz przeszkody. Innymi słowy, zasięg zależy od otoczenia. Zasięg radiotelefonu będzie mniejszy na obszarze zabudowanym niż na otwartej przestrzeni.

Mój radiotelefon nie działa. Z kim należy się skontaktować w tej sprawie?
Jeśli radiotelefon jest nadal objęty gwarancją, zwróć go do miejsca zakupu. Autoryzowany dealer lub sprzedawca firmy Motorola przyjmie reklamację z tytułu gwarancji i zapewni serwis gwarancyjny. Aby móc skorzystać z usługi gwarancyjnej, należy przedstawić dowód zakupu.

Jak przywrócić ustawienia fabryczne radiotelefonu? 

Wyłącz radiotelefon

 • Talkabout T92: naciśnij przyciski „+” i „-”, a następnie włącz zasilanie
 • Talkabout T82: naciśnij przyciski blokady i menu, a następnie włącz zasilanie, obracając regulator poziomu głośności.
 • Talkabout T62: naciśnij przycisk skanowania, a następnie przycisk zasilania
 • Talkabout T42: naciśnij przycisk dźwięku wywołania oraz „+” i „-”, a następnie włącz zasilanie, naciskając przycisk menu/zasilania.

  Pomoc techniczna i dotycząca napraw (tylko dla klientów kontraktowych)

  Możesz skontaktować się z Obsługą Klienta pod poniższymi numerami telefonów. Prosimy o przygotowanie numeru umowy, numerów seryjnych produktów oraz listy problemów w celu szybszej reakcji i rozwiązania.

  Polska (język polski): 00800 1215 772

  Powiadomienia techniczne Motorola Solutions

  Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia techniczne od firmy Motorola Solutions. Powiadomienia będą oparte na posiadanych przez Ciebie technologiach, więc będziesz otrzymywać wyłącznie informacje związane z Twoimi urządzeniami. Dowiedz się więcej

  Podręczniki i instrukcje obsługi produktów

  Jeżeli chcesz pobrać podręczniki i instrukcje obsługi dla Twoich produktów, kliknij tutaj i wybierz opcję "Browse Documentation" ("Przeglądaj dokumentację"), a następnie wyszukaj żądaną technologię lub usługi. Po określeniu produktu lub usługi możesz skorzystać z filtrów wyszukiwania, by odnaleźć dokument, którego potrzebujesz.

  Produkty Motorola Mobility (telefony komórkowe itp. )

  W celu uzyskania wsparcia dla produktów konsumenckich Motorola (telefony komórkowe i akcesoria), prosimy odwiedzić stronę motorola. com.

  Rodzaj pomocy technicznej zapewnianej klientom przez firmę Microsoft zależy od produktu, do którego dzwonisz, oraz od tego, czy masz produkt do użytku domowego, czy firmowego. Może to również zależeć od tego, czy potrzebujesz pomocy dotyczącej problemu z usługą, taką jak OneDrive lub Outlook. com, czy też pomocy dotyczącej systemu Windows, ale nie masz istniejącej subskrypcji platformy Microsoft 365. 

  Dla użytkowników domowych

  Jeśli Twój produkt pakietu Office należy do jednej z poniższych kategorii, masz produkt dla użytkowników domowych. Może to być subskrypcja usługi Microsoft 365 lub jednorazowy zakup pakietu Office bądź pojedynczej aplikacji pakietu Office. Te produkty są zwykle skojarzone z osobistym kontem Microsoft.

  Subskrypcje usługi Microsoft 365:


  Microsoft 365 Family
  Microsoft 365 PersonalMicrosoft 365 Basic

  Wersje bez subskrypcji (zakup jednorazowy):

  Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów
  Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm
  Office Professional

  Autonomiczne aplikacje dostępne w ramach jednorazowego zakupu

  Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Program Outlook
  Access
  Publisher
  Project
  Visio

  Dla firm

  Jeśli Twój produkt znajduje się na poniższej liście, jest to produkt do użytku firmowego. Te produkty są zwykle skojarzone z kontem służbowym i pochodzą od organizacji, w której pracujesz lub uczysz się. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z administratorem. Opcje pomocy technicznej są dostępne dla administratorów, którzy mogą logować się do centrum administracyjnego platformy Microsoft 365 za pomocą swojego konta administratora, aby kontaktować się z pomocą techniczną w imieniu użytkowników w organizacji.

  Jeśli Twój produkt znajduje się na poniższej liście, jest to produkt do użytku firmowego. Opcje pomocy technicznej są dostępne dla administratorów, którzy mogą logować się do centrum administracyjnego platformy Microsoft 365 za pomocą swojego konta administratora, aby kontaktować się z pomocą techniczną w imieniu użytkowników w organizacji.

  Jeśli Twój produkt znajduje się na poniższej liście, jest to produkt do użytku firmowego. partner. microsoftonline. cn/AdminPortal" target="_blank">centrum administracyjnego platformy Microsoft 365 za pomocą swojego konta administratora, aby kontaktować się z pomocą techniczną w imieniu użytkowników w organizacji.

  Microsoft 365 subskrypcje: Pakiet zawiera również wersje klasyczne aplikacji Office.

  Aplikacje Microsoft 365 dla firm
  Microsoft 365 Business Standard

  Office 365 A5

  Aplikacje Microsoft 365 dla przedsiębiorstw
  Office 365 Enterprise E3
  Office 365 Enterprise E4
  Office 365 Enterprise E5

  Microsoft 365 Business Standard (organizacje niedochodowe)
  Office 365 Nonprofit E3
  Office 365 Nonprofit E5

  Office 365 U. S. Government Community G3
  Office 365 U. Government Community G5

  Project Online Professional
  Project Online Premium

  Visio Online (plan 2)

  Subskrypcje usługi Microsoft 365 bez w pełni zainstalowanych aplikacji pakietu Office:

  Porada: W tych subskrypcjach usługi Microsoft 365 nie ma aplikacji klasycznych do pobrania i zainstalowania, ale w większości przypadków możesz nadal uzyskiwać dostęp do wersji online aplikacji pakietu Office i korzystać z nich w przeglądarce internetowej. Poznaj więcej bezpłatnych aplikacji Office Online.

  Microsoft 365 Business Basic
  Office 365 Enterprise E1
  Office 365 A1
  Microsoft 365 Business Basic (organizacje niedochodowe)
  Office 365 Nonprofit E1
  Office 365 U. Government G1
  Project Online Essentials
  Visio Online (plan 1)

  Wersje Office 2019, Office 2016 lub Office 2013 z licencją zbiorczą

  Office Professional Plus

  Pomoc techniczna dla produktów do użytku domowego

  W zależności od produktu i tego, czy nadal jest w pomocy technicznej, dostępni są eksperci pomocy technicznej firmy Microsoft, którzy pomogą Ci w wyborze szerokiej gamy opcji pomocy technicznej i będą mogli sprostać wyzwaniom związanym z produktami i usługami w celu zapewnienia bardziej spersonalizowanego środowiska.

  Porozmawiaj na czacie lub oddzwoń od eksperta ds. pomocy technicznej: Jeśli masz subskrypcję Microsoft 365 Basic, Microsoft 365 Personal lub Microsoft 365 Family, uzyskaj odpowiedzi na pytania z dowolnego miejsca za pośrednictwem czatu lub poproś o oddzwonienie od jednego z naszych ekspertów pomocy technicznej.

  W poniższej tabeli przedstawiono rodzaj pomocy technicznej, jaką można uzyskać w zależności od produktu.

  Dostęp do pomocy technicznej

  Oddzwonienie
  Czat

  Pakiet Office bez subskrypcji (jednorazowy zakup pakietu Office):

   Office 2021 (dla komputerów PC i Mac)
  Office 2019 (dla komputerów PC i Mac)
  Office 2016 (tylko dla komputerów PC)
  Office 2013 (tylko dla komputerów PC; kończy się 11 kwietnia 2023 r. )

  Uwaga: Obejmuje obsługę aplikacji pakietu Office (takich jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote).

  Czat
  Oddzwonienie (tylko w celu aktywacji)

  Porada: Aby uzyskać pełną pomoc techniczną dotyczącą oddzwonienia, kup platformę Microsoft 365

  System operacyjny Windows:

   
  Windows 11Windows 10

  Uwaga: Tylko w przypadku obsługiwanych wersji systemu Windows i jeśli nie masz subskrypcji platformy Microsoft 365.

  Microsoft Email:

   Outlook. com

  Czat

  Usługi firmy Microsoft w chmurze:

   OneDrive

  Poczta e-mail

  Brak pomocy technicznej dla wersji pakietu Office:

   Office 2010 i starsze (dla komputerów PC)
  Office 2016 i starsze (dla komputerów Mac)

  Brak pomocy technicznej dla systemu operacyjnego Windows:

   Windows 8. 1 i starsze

  Niedostępny

  Produkt

  Subskrypcja platformy Microsoft 365

  Microsoft 365 Basic
  Microsoft 365 Personal
  Microsoft 365 Family

  Uwaga: Obejmuje pomoc techniczną dla wszystkich korzyści platformy Microsoft 365; i obsługiwanych wersji systemu Windows.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności pomocy technicznej w ciągu cyklu życia produktu, odwiedź stronę Zasady cyklu życia w firmie Microsoft.

  Dodatkowe opcje pomocy technicznej

  Aby znaleźć rozwiązanie swojego problemu, skorzystaj z pola wyszukiwania w tej witrynie (support. com).

  Uzyskaj pomoc od społeczności. Przejdź do witryny answers. com

  Zobacz też

  Wymagania systemowe dotyczące platformy Microsoft 365 i pakietu Office

  Omówienie gwarancji

  Twoje nowe urządzenie Surface lub akcesorium marki Surface jest objęte następującym wsparciem:

  • Roczna ograniczona gwarancja na sprzęt

  • 90 dni pomocy technicznej

  Oprócz standardowej ograniczonej gwarancji można zakupić rozszerzoną ochronę urządzenia Surface (nie jest dostępna na wszystkich rynkach).

  Najłatwiejszym sposobem znalezienia typu gwarancji na urządzenie i daty objęcia ochroną jest aplikacja Surface. 

   Wybierz pozycję Start, wprowadź ciąg surface na pasku wyszukiwania, a następnie wybierz aplikację z listy wyników. 

   Otwórz aplikację Surface

   Rozwiń sekcję Gwarancja i usługi

  Możesz również wejść na stronę account. com/devices i wybrać urządzenie, aby sprawdzić jego gwarancję. Jeśli Twoje urządzenie nie znajduje się na liście, wybierz pozycję Zarejestruj urządzenie, aby dodać je do swojego konta. Po wykonaniu tej czynności zostanie wyświetlony okres obowiązywania gwarancji. 

  Często zadawane pytania dotyczące gwarancji

  Nie. Standardowa ograniczona gwarancja na urządzenia Surface i pakiet Microsoft Complete obowiązują tylko w kraju zakupu urządzenia Surface.

  Często zadawane pytania o serwis

  Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Możesz porozmawiać z agentem pomocy technicznej bezpośrednio na czacie albo poprosić, aby do Ciebie oddzwonił.

  Aby utworzyć zlecenie serwisowe dotyczące Twojego urządzenia, wykonaj następujące czynności:

  Przejdź do obszaru Serwis i naprawa urządzeń i zaloguj się.

  Wybierz urządzenie, które wymaga serwisowania. Jeśli urządzenie nie jest wymienione na liście, wybierz pozycję Zarejestruj urządzenie , aby je zarejestrować.

  Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć składanie zlecenia serwisowego.

  Jeśli naprawa wiąże się z pewnymi kosztami dla Ciebie, otrzymasz ich dokładny opis przed wysłaniem zgłoszenia. Jeżeli w trakcie wysyłania zgłoszenia nasuną Ci się jakieś pytania, możesz skontaktować się z pomocą techniczną w celu uzyskania pomocy.

  Przejdź na stronę  i wybierz urządzenie, które jest objęte serwisem. Ponadto powinny do Ciebie docierać na bieżąco informacje o postępach realizacji zgłoszenia na adres e-mail podany w trakcie tworzenia zgłoszenia serwisowego. Jeśli masz pytania o stan naprawy, skontaktuj się z pomocą techniczną.

  Jeśli problem z tabletem Surface nie jest objęty gwarancją lub po gwarancja wygasła, można odpłatnie skorzystać z usług serwisu. Należy pamiętać, że serwis pogwarancyjny może być niedostępny w danym regionie. Więcej informacji znajdziesz w temacie Jak zamówić serwis tabletu Surface.

  Przyznajemy gwarancję poserwisową na urządzenia naprawione lub wymienione przez nasze centra serwisowe. Długość gwarancji zależy od tego, czy usługa była realizowana w ramach gwarancji czy poza gwarancją:

  Usługa w ramach gwarancji: jeśli Tablet Surface był serwisowany w oryginalnym okresie gwarancji, użytkownik utrzymuje pozostały okres gwarancji lub otrzymuje gwarancję na 90 dni, w zależności od tego, co jest dłuższe.

  Usługa pozagwarancyjna: jeśli urządzenie Surface było serwisowane poza oryginalną gwarancją, wymienione lub naprawione urządzenie będzie miało 90-dniową gwarancję na sprzęt.

 • Gwarancja i pomoc techniczna Caliber Competition Ca 190 Pro Series

  Bezpośredni link do pobrania Gwarancja i pomoc techniczna Caliber Competition Ca 190 Pro Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Gwarancja i pomoc techniczna Caliber Competition Ca 190 Pro Series