Broszura informacyjna Ge Jbp66mnbs

Broszura informacyjna Ge Jbp66mnbs to kompletny zestaw informacji o modelu JBP66MNBS firmy GE. Zawiera szczegółowe informacje o specyfikacji produktu, sterowaniu i instalacji, a także porady dotyczące obsługi i konserwacji. Broszura informacyjna zawiera również wszystkie dostępne instrukcje techniczne i zasady bezpieczeństwa dotyczące produktu. Broszura jest doskonałym źródłem informacji dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem lub użytkowaniem produktu.

Ostatnia aktualizacja: Broszura informacyjna Ge Jbp66mnbs

W jaki sposób przenieść tłumaczenia do Trenera słownictwa?

  • Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć. Zebrane słownictwo ukaże się w "Lista słówek".
  • Jeśli chcesz przenieść słówka do Trenera słownictwa, kliknij na "Import" na liście słówek.
Uwaga: słówka z tej listy słówek są dostępne jedynie w tej przeglądarce. Po przeniesieniu ich do Trenera słownictwa będą dostępne wszędzie.

Wypromuj swoją firmę za pomocą tego szablonu trzyszpaltowej broszury z zielonymi nagłówkami i czarnym tekstem podstawowym. Wstaw logo firmy i zastąp zdjęcia oraz przykładowy tekst własnym, aby uzyskać profesjonalny wygląd.

PowerPoint

PobierzOtwórz w przeglądarce

Udostępnij

Kwota miesięcznego dofinansowania uzależniona jest od stopnia niepełnosprawności pracownika oraz od wymiaru czasu pracy pracownika niepełnosprawnego.

Materiały informacyjne oraz instruktażowe

Broszura informacyjna - Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych

Niniejsza publikacja — powstała z inicjatywy Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych — kierowana jest do pracodawców, którzy ubiegają się o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. W broszurze znajdziecie Państwo wskazówki, jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać tego rodzaju pomoc oraz wyjaśnienie zasad uzupełniania dokumentów, składanych w związku z ubieganiem się o wsparcie. Opracowanie to zawiera również istotne rady, dotyczące korzystania z Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji oraz wzory wniosków i formularzy, składanych do PFRON w celu uzyskania dofinansowania do wynagrodzeń.

Jak uzupełnić wniosek Wn-D i załącznik INF-D-P

Jak uzupełnić formularz INF-O-PP

Broszura informacyjna Ge Jbp66mnbs

Bezpośredni link do pobrania Broszura informacyjna Ge Jbp66mnbs

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Broszura informacyjna Ge Jbp66mnbs